Дешевше ніж передплата)

Дешевше ніж передплата)

Дешевше ніж передплата)

Вітаю, мої любі!

(картинка клікабельна)

Уривок:

Повітря було насичене свіжістю з сосновим ароматом. Не вистачало тільки асфальтованих доріжок, щоб нормально прогулятися, а не місити багнюку. Вирішила піти в бік лісу, старанно оминаючи калюжі на ґрунтовій дорозі. Йшла й дивувалася з самої себе. Знаючи свій характер, всередині мав би вже розпочатися бунт, а я спокійна, як слон. Йду по багнюці, насолоджуюся ароматом лісу й навіть уявлення не маю чим займуся завтра. Повна неорганізованість. Дійшовши аж до самого повороту, рушила назад, бо небо знову почали затягувати темні хмари.

Позаду почувся гуркіт автомобіля, я трохи зійшла на тротуар, якщо обочину ґрунтової дороги можна так назвати, й продовжила свій рух. Різкий сигнал авто змусив підскочити й не встигла я обернутися, як повз пронісся пікап, обливши мене водою з калюжі. І нехай тільки б дощовою, а на мене хлюпнула вся багнюка з калюжі, коли він в’їхав в неї колесом на чималій швидкості.

Від шоку й обурення я відкрила рота й хапала повітря, як риба. Стояла смердюча та брудна з голови до ніг й дивилася вслід авто, мріючи дістатися до цього придуркуватого водія й надавати стусанів. Метрів через двісті він зупинився, а я бігом чкурнула, щоб виказати своє обурення.

— Як це називається? — запитала, підлетівши до автівки.

— Ти, що не бачиш куди йдеш? — пролунало у відповідь. — Не навчилася сходити, коли їде автомобіль? — обурився молодий чоловік за кермом, зневажливо зиркнувши в мій бік. Що за хам? Замість того, щоб вибачитися він ще й обурюється.

— Куди зійти? Ти що сліпий? Там немає обочини, все заросло травою, а вона мокра, — розпалювалася я все більше. Його зверхній погляд й занадто самовпевнена поведінка неабияк дратували.

— Типу зараз ти суха, — хмикнув нахаба.

— Та ти хто такий, телепню? — закінчилося моє терпіння, після його посмішки.

— Що? — здивувався чоловік й в одну мить вискочив з автівки, опинившись переді мною.

— Ти облив мене з ніг до голови смердючою багнюкою, навіть не вибачившись і я маю змовчати? Тебе не вчили манерам? — зробила крок назад, бо виглядав він загрозливо.

— Чи не занадто ти смілива, коза мала?

— Що? Хамло! Бовдур! — руки так і чухалися заліпити смачного ляпаса, та я стрималася, бо хто зна, що у нього на думці. Та ти просто…

— Хто? — прогримів у відповідь.

— Дикун якийсь! — вигукнула й помчала в бік дому.

Чула, як за спиною грюкнули дверцята й завівся двигун, через хвилину він проїхав повз мене, але вже повільніше й об’їхавши калюжу.

— Падлюка така, — йшла й буркотіла собі під носа, а він спокійнісінько собі проїхав навіть не дивлячись у мій бік.

І яким же було моє здивування, коли автівка звернула до ферми по сусідству. Поки я йшла він виліз, забрав пакунок з заднього сидіння і, кинувши зневажливий погляд у мій бік, увійшов до будинку.

— Ліві, це, мабуть, син Бренди, — зробила припущення мама, пораючись на веранді й поглядаючи у бік сусіднього будинку.

— Мабуть, — буркнула, підіймаючись по східцях.

— А що сталося? — зойкнула мама, побачивши мій вигляд.

— Познайомилися, — видавила з себе. — Як бачиш, манери у сусіда гидотні.

Щиро дякую за увагу!

Всім вдалого дня та гарного настрою!

З повагою, Ерін.

Оригінал статті на Букнет: Дешевше ніж передплата)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Важливо!!! Для тих, хто читає Володаря!

Дорогі читачки, щиро дякую за вашу підтримку та емоції! Найближчим часом продовження виходитиме через день, тому, що я їду у відпустку, але навіть там продовжу займатися книгою.

Знижка на “Без зайвих слів”!

Вітаю, мої хороші! Забігла коротенько повідомити, що сьогодні на роман «Без зайвих слів» діє знижка. Може бути, комусь стане в нагоді) Щиро запрошую зазирнути до цієї історії про справжнє кохання та міцну дружбу,

Про що мої кники. Лонгрід.

Софія Вітерець нещодавно запропонувала флешмоб з темою, що мене цікавить багато років.

Треба розказати, про що наші книги, а коментатори можуть написати, чи вони вловили авторський меседж.

Здається, все просто.

дорослі не носять рожевого

“Для всеохопного розуміння чогось – потрібно аналізувати” – це я зрозуміла на економічному факультеті та повністю згідна. Аналіз дійсно дуже важливий, бо якщо застосовувати його правильно, це прямий шлях до самовдосконалення.

Наприклад,

Знижка на “Один крок”

Шановні  читачі, сьогодні діє неймовірна  знижка  на мою  завершену книгу «Один крок». Її  можна  придбати  за ціною,  нижчою передплати.

https://booknet.com/uk/book/odin-krok-b325523

Анотація

Коли вони вперше

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"