Дешевше ніж передплата)
![Дешевше ніж передплата) Дешевше ніж передплата)](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1590434916_4745306.jpg)
Дешевше ніж передплата)
Вітаю, мої любі!
(картинка клікабельна)
Уривок:
Повітря було насичене свіжістю з сосновим ароматом. Не вистачало тільки асфальтованих доріжок, щоб нормально прогулятися, а не місити багнюку. Вирішила піти в бік лісу, старанно оминаючи калюжі на ґрунтовій дорозі. Йшла й дивувалася з самої себе. Знаючи свій характер, всередині мав би вже розпочатися бунт, а я спокійна, як слон. Йду по багнюці, насолоджуюся ароматом лісу й навіть уявлення не маю чим займуся завтра. Повна неорганізованість. Дійшовши аж до самого повороту, рушила назад, бо небо знову почали затягувати темні хмари.
Позаду почувся гуркіт автомобіля, я трохи зійшла на тротуар, якщо обочину ґрунтової дороги можна так назвати, й продовжила свій рух. Різкий сигнал авто змусив підскочити й не встигла я обернутися, як повз пронісся пікап, обливши мене водою з калюжі. І нехай тільки б дощовою, а на мене хлюпнула вся багнюка з калюжі, коли він в’їхав в неї колесом на чималій швидкості.
Від шоку й обурення я відкрила рота й хапала повітря, як риба. Стояла смердюча та брудна з голови до ніг й дивилася вслід авто, мріючи дістатися до цього придуркуватого водія й надавати стусанів. Метрів через двісті він зупинився, а я бігом чкурнула, щоб виказати своє обурення.
— Як це називається? — запитала, підлетівши до автівки.
— Ти, що не бачиш куди йдеш? — пролунало у відповідь. — Не навчилася сходити, коли їде автомобіль? — обурився молодий чоловік за кермом, зневажливо зиркнувши в мій бік. Що за хам? Замість того, щоб вибачитися він ще й обурюється.
— Куди зійти? Ти що сліпий? Там немає обочини, все заросло травою, а вона мокра, — розпалювалася я все більше. Його зверхній погляд й занадто самовпевнена поведінка неабияк дратували.
— Типу зараз ти суха, — хмикнув нахаба.
— Та ти хто такий, телепню? — закінчилося моє терпіння, після його посмішки.
— Що? — здивувався чоловік й в одну мить вискочив з автівки, опинившись переді мною.
— Ти облив мене з ніг до голови смердючою багнюкою, навіть не вибачившись і я маю змовчати? Тебе не вчили манерам? — зробила крок назад, бо виглядав він загрозливо.
— Чи не занадто ти смілива, коза мала?
— Що? Хамло! Бовдур! — руки так і чухалися заліпити смачного ляпаса, та я стрималася, бо хто зна, що у нього на думці. Та ти просто…
— Хто? — прогримів у відповідь.
— Дикун якийсь! — вигукнула й помчала в бік дому.
Чула, як за спиною грюкнули дверцята й завівся двигун, через хвилину він проїхав повз мене, але вже повільніше й об’їхавши калюжу.
— Падлюка така, — йшла й буркотіла собі під носа, а він спокійнісінько собі проїхав навіть не дивлячись у мій бік.
І яким же було моє здивування, коли автівка звернула до ферми по сусідству. Поки я йшла він виліз, забрав пакунок з заднього сидіння і, кинувши зневажливий погляд у мій бік, увійшов до будинку.
— Ліві, це, мабуть, син Бренди, — зробила припущення мама, пораючись на веранді й поглядаючи у бік сусіднього будинку.
— Мабуть, — буркнула, підіймаючись по східцях.
— А що сталося? — зойкнула мама, побачивши мій вигляд.
— Познайомилися, — видавила з себе. — Як бачиш, манери у сусіда гидотні.
Щиро дякую за увагу!
Всім вдалого дня та гарного настрою!
З повагою, Ерін.
Оригінал статті на Букнет: Дешевше ніж передплата)
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.