Держкомтелерадіо розпочав прийом творів на здобуття премії імені Лесі Українки
![Держкомтелерадіо розпочав прийом творів на здобуття премії імені Лесі Українки Держкомтелерадіо розпочав прийом творів на здобуття премії імені Лесі Українки](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/Snimok-12.png)
Державний комітет телебачення і радіомовлення розпочав прийом заявок на участь у конкурсі на здобуття премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2021 рік.
Про це повідомляє kmu.gov.ua.
Премія присуджується у чотирьох номінаціях:
- Літературні твори для дітей та юнацтва;
- Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва;
- Театральні вистави для дітей та юнацтва;
- Кінотвори для дітей та юнацтва.
Положенням про премію Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва, яке затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 14.01.2004 № 32 (зі змінами), визначено, що на здобуття премії висуваються оригінальні твори і роботи, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше ніж за півроку до їх подання на конкурс. До участі у конкурсі не приймаються твори, що вже були відзначені іншими преміями. Також премія не присуджується повторно.
Висувати твори на здобуття премії можуть творчі спілки, національно-культурні та національно-просвітницькі товариства, видавництва і видавничі організації, редакції періодичних видань, вчені ради вищих навчальних закладів, наукові установи, асоціації. Про повний перелік документів, які подаються на здобуття премії, можна дізнатися на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо за посиланням.
Прийом заявок на участь у конкурсі на здобуття премії триватиме до 1 грудня 2021 року.
Нагадаємо, премія Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва заснована за пропозицією Держкомтелерадіо в 2004 році. Вона присуджується щороку у чотирьох номінаціях до дня народження Лесі Українки за твори, які сприяють вихованню підростаючого покоління у дусі національної гідності, духовної єдності українського суспільства та здобули широке громадське визнання.
Організаційне забезпечення роботи Комітету з присудження премії імені Лесі Українки, який діє на громадських засадах, здійснює Держкомтелерадіо. Комітет подає до 1 січня Держкомтелерадіо обґрунтовані пропозиції щодо номінованих творів на здобуття премії. Узгоджені пропозиції вносяться в установленому порядку Міністерством культури та інформаційної політики до Кабінету Міністрів України для прийняття рішення про присудження премій.
Заявку з поміткою «На здобуття премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва» просимо надсилати до Держкомтелерадіо за адресою: вул. Прорізна, 2 , м. Київ, 01001.
Контактний телефон: (044) 279-59-61,
e-mail: vadim@comin.gov.ua
Оригінал статті на НСПУ: Держкомтелерадіо розпочав прийом творів на здобуття премії імені Лесі Українки
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.