Держкомтелерадіо знайшов три книгарні-порушники, що продавали російські книжки

Держкомтелерадіо знайшов три книгарні-порушники, що продавали російські книжки

Три книжкові крамниці у Києві та Горішніх Плавнях, що на Полтавщині, більше не продаватимуть російських книжок, розповсюдження яких заборонене законом України  2309-ІХ. Про це Держкомтелерадіо повідомив на своєму сайті.

Дві київські книгарні, що порушували закон, розташовані в торговельному центрі «Метроград».

 

У Держкомтелерадіо також додали, що власники трьох перелічених книгарень порушили ч. 2 ст. 12 Закону України «Про видавничу справу», згідно з якою книгорозповсюдники можуть продавати книжки лише після внесення до Державного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції.

 

«Уповноважені особи Держкомтелерадіо вказали власникам книгарень на порушення та встановили терміни його усунення. Держкомтелерадіо закликає суб’єктів книгорозповсюдження неухильно дотримуватися чинного законодавства у видавничій сфері», — наголошують у комітеті.

 

Детальніше про закон № 2309-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо встановлення обмежень на ввезення та розповсюдження видавничої продукції, що стосується держави-агресора, Республіки Білорусь, тимчасово окупованої території України» читайте за посиланням. Про зміни на книжковому ринку, котрим сприяло ухвалення закону, — тут.

 

Як повідомлялося, нещодавно Держкомтелерадіо видав перше свідоцтво книгарні про її фактичне існування. Таке свідоцтво надає право книгарням отримати відшкодування витрат на оренду.

 

 

Чільне фото: vsn.ua

Оригінал статті на Suspilne: Держкомтелерадіо знайшов три книгарні-порушники, що продавали російські книжки

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Вінниці відкрилася виставка народної ікони «Великодні обереги Поділля»

У Вінницькому обласному художньому музеї відкрилася виставка народної ікони «Великодні обереги Поділля».

Про це музей повідомляє у фейсбуку, передає Укрінформ.

«Напередодні світлого Христова Воскр

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Українська фотокореспондентка стала переможницею World Press Photo

Всесвітньо відомий фотоконкурс World Press Photo оголосив світових лауреатів престижного конкурсу у 2024 році.

Як передає Укрінформ, список переможців опублікований на офіційному сайті конкурсу.

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"