Держава почала виплачувати заборговані кошти видавцям, що працювали з УІК

Держава почала виплачувати заборговані кошти видавцям, що працювали з УІК
Загальна сума заборгованості за програмами Українського інституту книги становить понад 44 млн 935 тис. грн.
Директорка УІК Олександра Коваль повідомила, що держава почала виплачувати заборговані в українських видавців кошти:
Про отримання грошей зокрема повідомила директорка видавництва «Кліо» Віра Соловйова.
Заборгованість є за КПКВК (код програмної класифікації видатків та кредитування) 3801560 «Забезпечення діяльності Українського інституту книги, підтримка книговидавничої справи та популяризація української літератури у світі».
Заборгованість є за такими програмами:
  • мистецький конкурс культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на випуск книжкової продукції за встановленими тематичними пріоритетами: 131 договір, заборгованість на суму 33 131 915,98 грн. Перелік договорів. У межах цього конкурсу українські видавництва за власні кошти виготовили та передали до бібліотек України патріотичні книжки;

 

  • мистецький конкурс культурно-мистецьких проєктів на організацію і проведення заходів з промоції читання: 5 договорів, заборгованість на суму 1 790 415,88 грн. Деталізація заборгованості.

 

  • програма підтримки перекладів 2023 – заборгованість оплати 55 договорів на загальну суму 10 013 150,95 грн. Деталізація заборгованості.

 

За словами Олександри Коваль, наразі кошти виплатили лише половині видавців, але УІК сподівається, що зрештою заборговані гроші отримають всі.
Як повідомлялося, Рахункова палата вважає, що УІК впродовж періоду з 2020 року всупереч законодавству не відмовив у розгляді 14 заявок видавництв.
Читайте також: Карандєєв: Бюджет УІК у 2024 збільшиться у 5 разів

Оригінал статті на Suspilne: Держава почала виплачувати заборговані кошти видавцям, що працювали з УІК

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"