Депутат презентував книгу «Леся Українка дітям»

Депутат презентував книгу «Леся Українка дітям»

24 липня на території літературно-меморіального музею Лесі Українки під час Дня поезії «Слово Лесі Українки оживає і сміється знову» вірші читали представники творчої інтелігенції Новограда-Волинського, а також народний депутат України Дмитро Костюк і голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко.

Про це повідомляє novograd.city.

Відомі політики, зізналися, що далекі від декламації віршів, тому підглядали у книжечку «Леся Українка дітям», упорядником якої стала завідувачка літературно-меморіального музею Лесі Українки Віра Римська.

Книгу, щойно привезену Дмитром Костюком із друкарні, видали накладом п’ять тисяч примірників. Депутат долучився до благородної справи і разом із меценатом Юрієм Бірюченком підтримав місцевий музей. Він повідомив, що цьогорічне видання потрапить у школи та бібліотеки.

Книга знайомить читача зі звягельським періодом життя Драгоманових-Косачів, вона адресована дітям, батькам, учителям. Друге видання містить вірші та оповідання, які Леся Українка створила для дітей, а також наукову статтю, написану відомим лесезнавцем Вірою Римською.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Депутат презентував книгу «Леся Українка дітям»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"