День народження. Подяка читачам.

День народження. Подяка читачам.

День народження. Подяка читачам.

Сьогодні у свій день народження бажаю єдиного, аби настала Перемога, аби якомога швидше обійняти найрідніших!
Щодо творчості. У мене була мрія. До дня народження отримати на одну з моїх книг 100 заповітних зірочок, ну й звісно побачити своїх перших 100 підписників. І ось, це трапилось. Дякую, мої хороші! Ви неймовірні! До сліз, до радості! З цього приводу дарую Вам подаруночок – нову главу до книги Заборони себе кохати . 
Також хочу написати декілька порад авторам, котрі досі вагаються викладати свої твори, або надумали зійти з творчого шляху. 
Особисто мені не усе вдається з першого разу, я надто самокритична і вимоглива до себе. Щоб досягнути певного результату мені потрібно докласти максимум зусиль і навіть більше. Однак, попри внутрішнього критика, не достатню віру в себе я однаково йду вперед! Тож. 

Ще раз дякую Вам, мої любі читачі за увагу до моєї творчості та підтримку! Без Вас у мене б нічого не вийшло. Обіймаю! Тримаймося! Перемога вже скоро!

З любов’ю Тетяна Котило (Вільна Творити)

Оригінал статті на Букнет: День народження. Подяка читачам.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Букерівська премія обрала назву для своєї статуетки

Букерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
 
До короткого списку імен увійшли

ТНМК записали трек на вірш Кіплінга у перекладі Стуса, щоб зібрати на дрон

Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
 
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С

Конкурс Best Book Design from all over the World оголосив переможців

Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
 
Головний

У боях під Бахмутом загинув культуролог і перекладач Євген Гулевич

У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"