День народження, моє і новинки в співавторстві!

День народження, моє і новинки в співавторстві!

День народження, моє і новинки в співавторстві!

Історія “Я тобі не по кишені”, яку ми пишемо з Лавандою Різ, вже на букнет! =) Роман, який народився дуже спонтанно, який пишеться дуже швидко(в чернетці вже є 240 000 знаків з +- 300 000, тобто, книга вже майже дописана))Саме сьогодні, в мій день народження, ми вирішили виставити новинку на Букнеті!

АНОТАЦІЯ

Катя: «Він мій подарунок на день народження, втішний приз для вразливої дурепи. Красива маска і ніжність тільки за гроші, а гарячі пестощі за дуже великі гроші, тому що він профі, один з найкращих у своїй справі. Хіба у такого хлопця можуть виникнути якісь почуття до такої простушки, як я? Не думаю, що той, хто продає награне кохання, вміє кохати по-справжньому»

Рома: «Вона — моя клієнтка, одна з багатьох, не більше й не менше. Чергова дурепа, яка вирішила купити собі чоловічу увагу. Саме так я думаю перед нашою першою зустріччю. Проста як пʼять копійок, дівчина, що все ще мріє про принца на білому коні та вірить в кохання мало не з першого погляду і до гроба. Але я відкрию їй очі на те, що так не буває. Не буває ж, правда?»

ЦИТАТА:
 

— Алло, — пискнула в слухавку.

— Катя? Це Роман. Спускайся. Я чекаю на тебе внизу, — голос гарний, глибокий, оксамитовий.

Зараз задихнусь від паніки.

— А як я тебе впізнаю? — Треба ж було таке ляпнути. Ідіотка перелякана. Мабуть, він на мить навіть розгубився, почувши таке.

— Запевняю, ти мене ні з ким не сплутаєш, — хмикнув і відключився.

Чекає. Гадаю, цей день народження я запам’ятаю на все життя.

ЦИТАТА 2:

Ну що ж, голос приємний, ніби не якась старуха, це вже плюс. 

Довго очікувати не доводиться: Катя виходить з підʼїзду вся при марафеті. Доволі гарно виглядає, навіть приємно дивитись, а буфера так взагалі шикос. Цей вечір навіть може бути приємним. 

Поки заглядаюсь у виріз, де її сестричок видно доволі непогано, вона підходить ближче, аж раптом спіткається буквально в парі кроків від мене. Дію на автоматі: підхоплюю цю незграбу вільною від букета рукою, не даючи впасти. Ми стоїмо мало не обіймаючись, наші погляди зустрічаються. Вона одразу червоніє. 

Капець, яка незграбна…

— Бачу, впізнала, — говорю напівпошепки, знаю, полохливі люблять таке. 

— Так, — вона киває і дивиться на букет. — А це…

— О, — я простягаю їй букет і зазираю в зелені очі. — З днем народження, Катю. Бажаю тобі провести його незабутньо…

 

Приймаю привітання з днюхою у вигляді ваших щирих коментів до новинки “Я тобі не по кишені”, у якої сьогодні теж день народження, тільки на Букнет ахах)) (То жарт авжеж, але в кожному жарті є доля правди, бо мені дійсно дуже цікава ваша думка щодо цієї нашої книжечки). Якщо ж ви читаєте і іншу мою книгу в процесі, “Троє в будинку, не рахуючи дитини”, то теж буду рада коментам =)))) 

Дякую моїм співавторкам Лаванді Різ та Марʼяні Долі за ці твори, за те, що ми їх пишемо =)))

Дякую всім читачам за зірочки, бібліотеки і коментарі,

ваша підтримка мене надихає!

 

Оригінал статті на Букнет: День народження, моє і новинки в співавторстві!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Українські журналісти збирають кошти на книгу про Голодомор

Редакторська група українського суспільно-історичного онлайнового ресурсу «Історична правда» оголосила про збір коштів для перекладу та видання книжки Александра ​​Вінербергера про Голо

Ткаченко: «Порушуємо питання про арешт музейних колекцій рф, які перебувають за…

Україна порушує на міжнародному рівні питання про арешт музейних колекцій рф, які перебувають за кордоном, та про запровадження санкцій проти російських культурних діячів.

Про це сказав міністр культ

Від книжок-картинок до казок про світло: найпомітніші дитліт листопада

Патріотичні книжки-картинки, які можна дарувати іноземцям, шалені пригоди й свіженький детектив для середнього шкільного віку — у нашому огляді книжкових новинок для дітей.
Киці-мандрів

Роман Асєєва про «Ізоляцію» видадуть у Польщі

Роман Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видали польською. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва Wydawnictwo KEW.
Польське видання матиме назву «Сві

Євросоюз підтримає переклади художньої літератури українською мовою

Програма Європейського Союзу «Креативна Європа» оголошує грантовий конкурс «Поширення європейських художніх робіт 2023». Про це повідомило українське бюро організації на своїй офіційній

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"