День народження книги ☘️

День народження книги ☘️

День народження книги ☘️

Рік тому, 11 жовтня, було оприлюднено пролог “Світанкової кави”, про що на порталі зберігся відповідний БЛОГ. У цій книзі описано майже рік із життя моїх близьких подруг.

Вона є другою в циклі ※Невипадкові випадковості※ і в ній з’являються деякі герої з першої книги — “Фантомна довіра”. Епізодично з’являюся там і я, під іменем Лана, тож, хто сумнівався та не наважувався запитати — то таки моя персона там маячила)))

ПЕРШИЙ РІК. 

З цієї нагоди сьогодні на “Світанкову каву” діє знижка — 11% (як дата “дня народження”), а ще… модератори групи “Потеревеньки у Лани Вернік” запропонували провести  вікторину та підготували запитання за моїми книгами, а я — пам’ятні призи для переможців: екосумки (шопери) з бавовни 35х38х7см, ось такі:

Призів також одинадцять))) Хто бажає взяти участь, надсилайте правильні відповіді мені на електронну пошту verniklana0@gmail.com з приміткою “Конкурс-СК”.

Отже,  ПИТАННЯ:

“Межі пристойності”. Яку пісню виконував головний герой під гітару біля вогнища? (Назва пісні, гурт.)
“Фантомна довіра”. Яке домашнє прізвисько має Меланія Бондар?
“Світанкова кава”. Які професії в Ольги?
“Блукач”. Що потрібно робити найперше, якщо авто раптом заглохло посеред лісу взимку?
“Твоя Міра”. Який саме метелик сідав на Міранину руку? Де? Коли?

 

Чекаю ваші правильні відповіді на ці п’ять простих питань)) 

Переможці будуть оголошені завтра, 12 жовтня, о 20:00 в окремому блозі (з відповідями на питання). Відправка призів відбудеться 13-14 жовтня.

❤️, Лана Вернік

Оригінал статті на Букнет: День народження книги ☘️

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Бабиному Яру знаменитий художник створив символічний мурал

Художник Матвій Вайсберг завершив роботу над трьома монументальними панно з його «Дорожнього щоденника», які він малював під час війни. «Янгол ЗСУ», свічник та Тризуб, вписаний у Зірку Давида, розміщені

У школах штату Юта в США заборонили Біблію за «вульгарність і насильство»

Шкільний округ в американському штаті Юта вилучив Біблію з початкових шкіл за те, що вона містить «вульгарність і насильство». 
Це відбулося після скарги батьків на те, що в Біблії коро

Кембриджський університет відмовиться від терміна «англосакси»

Кембриджський університет вирішив відмовитися від терміна «англосакси» у своїй навчальній програмі в межах боротьби з расизмом і націоналізмом.
Відтепер на лекціях студентам пояснюють х

Одразу 2 збірки інтимної лікрики презентувала в Ужгороді Тетяна Мороляк

Усе те, що писала багато років у шухляду – нині відкрила для загалу і наче оголила душу, – каже ужгородка Тетяна Мороляк.

Мама трьох дітей та психологиня презентувала одразу дві збірки інтимної лірик

Сергій Жадан отримав відзнаку у Вельсі за музичну творчість

Сергій Жадан отримав відзнаку за музичну творчість на фестивалі Hay Festival у Вельсі. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.
«Дякую організаторам за підтримку України. Меда

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"