Дві українські книжки увійшли у престижний каталог «Білі круки-2021»
Дві українські книжки увійшли до престижного міжнародного щорічного каталогу книжкових рекомендацій дитячої та юнацької літератури «Білі круки-2021» («White Ravens 2021»). Його оприлюднили на сайті Міжнародної молодіжної бібліотеки у Мюнхені (International Youth Library).
До каталогу увійшли:
Станіслав Дворницький і Катерина Міхаліцина «Реактори не вибухають», видавничо-освітній проєкт «Портал», 2020.
«Куди і звідки» творчої майстерні «Аґрафка», Видавництво Старого Лева, 2020.
Цього рoку до переліку обрали 200 книжок 38 мовами з 54 країн світу. Міжнародна молодіжна бібліотека в Мюнхені (International Youth Library) відзначила їх за критеріями літературного стилю, дизайну, універсальності теми, новаторства тощо. Укладачі каталогу додають, що його англійська версія відзначає 35-річчя.
Вся інформація про вибрані книжки доступна у базі даних «Білі Круки» та буде оприлюднюватись в інстаграмі проєкту.
Нагадаємо, минулого року до каталогу увійшли книжки Володимира Аренєва і Галини Малик. У 2019 році − Галини Вдовиченко і Оксани Були. У 2018 році до каталогу потрапила дебютна дитяча книжка Тані Малярчук.
Оригінал статті на Suspilne: Дві українські книжки увійшли у престижний каталог «Білі круки-2021»
Блог
Поезія Мусаковської і Андруховича — нові переклади за кордономУ США вийшли поетичні збірки Set change («Зміна декорацій») Юрія Андруховича та The God of Freedom («Бог свободи») Юлії Мусаковської.
Поетична збірка Юрія Андруховича вийшла в американ
У Львові вулицю Технічну перейменували на честь Ірини Фаріон — мовознавиці, громадської діячки та колишньої депутатки, вбитої у липні 2024 року. Рішення про це ухвалили на засіданні Льв
Переклади осені: іспанська фантастика, американський роман і політична сатира зі Шрі-ЛанкиЦієї осені ледь не кожне українське видавництво стикнулося із затримками з друком. Втім, це не завадило порадувати читачів новинками, адже ідеальний сезон для проведення часу із книжкою
Російську літературу переробляють на туалетний папір на ВолиніУ Ковелі збирають російську літературу для подальшого перероблювання. Ініціаторами стали місцеві волонтери громадської організації UA Resistance Foundation.
Зібрані книжки активісти від
Камеля Дауда, цьогорічного лауреата Гонкурівської премії, звинуватили у використанні реальної історії життя пацієнтки його дружини як основи для роману «Гурії».
Роман розповідає історію
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.