Два українські видавництва виграли гранти від Креативної Європи

Два українські видавництва виграли гранти від Креативної Європи

Львівське видавництво Irbis Comics та київське «Видавництво» стали переможцями літературного конкурсу програми ЄС «Креативна Європа» та отримали гранти на €130 тисяч. Про це повідомили на сторінці програми у фейсбуці.

Переможці також матимуть змогу промотувати проєкти, створені на ці гранти, у більш ніж 40 країнах-членах програми «Креативна Європа».

 

Irbis Comics планують видати дев’ять коміксів у трьох різних серіях для трьох вікових груп. Акцент у проєкті  «Спонукати українських дітей читати за допомогою неймовірних європейських коміксів» (“To encourage children’s reading in Ukraine with the help of incredible and interesting European comics!”) роблять на сприянні культурній інклюзії та надходження друкованих коміксів до шкільних бібліотек, створення інтерактивних відео для роботи в школах та презентації дітям.

 

Київське «Видавництво» планує видати швейцарські, фламандські та словенські твори, які стануть першими зразками графічної прози цих країн, виданими в Україні:

 

  • The Thu Мікаеля Росса (переклад з німецької);
  • Panter Брехта Евенса (переклад з фламандської);
  • Balkanalia, Growing Up in Times of Transition Саміра Кентріча (переклад зі словенської);
  • Blue Pills Фредеріка Пітерса (переклад з французької);
  • Kinderland Мавіла (переклад з німецької);
  • The Reddest Rose Unfolds Ліва Стрьомквіста (переклад зі шведської);
  • Bergen Ані Дале Овербай (переклад з норвезької).

 

Після публікацій запланована виставка робіт обраних авторів просто неба, презентація та майстер-класи.

 

Загалом у літературному конкурсі ЄС підтримали 40 проєктів із 13 країн-учасниць програми «Креативна Європа».

 

Нагадаємо, у 2019 році «Креативна Європа» надала трьом українським видавництвам €150 тис. на переклади.

 

Як повідомлялося, роман «Спитайте Мієчку» Євгенії Кузнєцової отримав спецвідзнаку літературної премії Європейського союзу.

Оригінал статті на Suspilne: Два українські видавництва виграли гранти від Креативної Європи

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Долучився до “Фонду Фантастики”

Треба зауважити, що мої оповідання у жанрах “наукова фантастика” та “фентезі” тепер належить до Фонду Фантастики, позначка якого на обкладинці книги є певним знаком якості (як мінімум гарантує добре оформлену

Булгаков — за бажанням. Міносвіти прибрало зі шкільної програми російських і…

Міністерство освіти та науки оновило шкільну програму у відповідь на виклики, що виникли після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Як повідомляє пресслужба Міносвіти, із програми пре

Невеличкий гостинчик)

Доброго часу доби! 

Що краще, поставити суперницю на місце чи продовжувати робити вигляд, що нічого не відбувається? 

Сьогодні оновила книгу “Стриптизерша для ректора” і зовсім скоро ми дізнаємось,

Купка банальностей

Слава Україні!

Почну не з банального, хоча сам допис буде пройнятий ним.

Мушу поділитися ушкваром від моєї бабці. Учора, коли зайшла мова про дітей, зятів та навчання, вона сказонула таке, що я уже другий день регочу: «Я

Нова обкладинка

Додала нову обкладинку на “Відьмину службу підтримки”. Казали, що надписи погано читались, та й так, думаю, що можна поекспериментувати трохи. Як вам? 

 

Стара.

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"