Два роки на Букнет і знижки
Два роки на Букнет і знижки
Ще взимку думала, як святкуватиму свою другу річницю на “Букнеті”, який став важливою частиною мого життя за цей час. Але зараз, коли кожен день у моєму місті лунають сирени, святкувати будь-що немає сил.
Я продовжую писати, хоча і не так швидко, як раніше. Зараз працюю над містичним фентезійним романом “Діти Смерку”, і попереду на його героїв чекає ще дуже багато пригод.
І щойно його закінчу, писатиму наступну книгу фантастичного циклу “Там, за високим Небом”.
Але свято є свято, і як людина, яка шанує традиції хоббітів, від мене будуть подарунки. Цього року це найбільші знижки на мої фантастичні романи “Світи під ногами” та “Небесні міста”. Знижки відкриються 28 травня.
Натомість я теж приймаю подарунки – у вигляді коментарів до моїх творів. Для мене це зараз дуже важливо.
Разом ми велика родина! Україна обов’язково переможе!
Оригінал статті на Букнет: Два роки на Букнет і знижки
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.