Два кохання одного імператора. Новинка фентезі!

Два кохання одного імператора. Новинка фентезі!

Два кохання одного імператора. Новинка фентезі!

Вже вісім розділів доступно для читання нового роману у жанрі фентезі “Таємниця крижаного дракона”. Поступово знайомимося з персонажами, їх мотивами та їх прив’язаностями. Долучайтеся й пірнайте у світ драконів, магії та нелегкого вибору між волею богів та велінням власного серця.

Уривочок:

Королева Аделаїда йшла коридорами Ендерола й відчувала на собі погляд покійного герцога Криптонімуса. Хоч він і став наприкінці  життя імператором, тому саме так його слід величати згадуючи, але вона повсякчас про це забувала. Особливо, коли зустрічалася з ним наодинці у власних спогадах.

Королева йшла, тримаючи на руках непритомну верховну жрицю підземного полум’я Матеа. Несла як символ імператорської та й власної ганьби. Ця дитина, саме так її сприймала королева, стала жертвою їхньої з братом некомпетентності. Але ж хто міг уявити, ба навіть подумати на мить, що той ледачий блакитний ящур стане обранцем богів?! Та навіть і так. Якби ж при цьому його батько був живий, попри усе зло, що він чинив і про яке мало хто знає, королева багато б віддала, щоби він був живий.

– Що ти робиш, моя принцесо? – королеві вчувався голос герцога Криптонімуса так, ніби він стояв поруч. Вона могла поклястися, що відчуває мочкою вуха його подих.

– Я йду, – сама собі шепотіла. – Йду. Бо треба йти. Треба рухатися. Треба щось робити. Адже Тергорас сам себе не відбудує.

Оригінал статті на Букнет: Два кохання одного імператора. Новинка фентезі!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"