Два автори, або те, про що ви й не здогадувалися

Два автори, або те, про що ви й не здогадувалися

Два автори, або те, про що ви й не здогадувалися

А чи знали ви, що у кожного автора є дві сутності? Хоча ні, не так – ПРИНАЙМНІ ДВІ сутності

(Обожнюю Джокера Хіта Леджера.

Саме тому згадала його в історії Тимура та Злати з “Я не можу тебе любити”)

Зазвичай кожен з нас, коли тільки починає писати, обирає для себе один жанр, в якому йому комфортно працювати – фентезі, СЛР, детективи, жахи чи дитячі казки. Але з часом починає підіймати голову інша голова гідри, яка цікавиться – а тобі точно ще не набридло писати ОСЬ ТАКЕ? Спочатку це відбувається обережно, наче уточнення мами, що саме хочеш на сніданок – бутерброд з ковбасою, чи з сиром. Але згодом…. згодом починається жах!

В голові набатом стукає поклик втілити на папері (ну, ви зрозуміли), життя зовсім інших героїв. Замість романтичної історії починаєш писати моторошну легенду про песиголовців, а місце бізнесменів займає гном, що шукає золоту пелюстку разом з малою дівчинкою. 

Інколи зміни можна побачити навіть в одному жанрі – якісь історії автор робить веселими та трохи дурнуватими, але все одно романтичними. У інші ж додає пристрасть, кримінал та емоції на межі.  

Але все це – ми. Дві, три, п’ять чи двадцять облич, кожне з яких справжнє. В мене перше обличчя – СЛР, а друге – фентезі. Інколи здається, що їх написали геть зовсім різні люди, які й не перетиналися в житті жодного разу. 

А що ви на це скажете? Яке ваше обличчя? 

Оригінал статті на Букнет: Два автори, або те, про що ви й не здогадувалися

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Гра, що затьмарює реальність

Гра “Світ Ельзар”  – це світ, сповнений неймовірних пригод. Він приманює фарбами, монстрами, новими знайомствами. Історії, що він розповідає, переплітаються між собою, даруючи невпинний потік емоцій. А ознайомитися

Культурне медіа Your Art скорочує діяльність через брак фінансування

Медіапроєкт про українське мистецтво Your Art надалі функціонуватиме тільки в режимі новинного медіа. Про це редакторки Анастасія Калита та Аміна Ахмед повідомили в інстаграмі. 
«У трав

У Гельсінкі за п’ять хвилин демонтували радянський пам’ятник

8 серпня у столиці Фінляндії демонтували пам’ятник «Мир у всьому світі», подарований Радянським Союзом у 1989 році, повідомляє «Громадське» з посиланням на фінське видання «Yle«.

Пам’ятник зранку пер

Потрібна допомога

Мені потрібно перевести книгу на іноземну мову. Хтось із авторів стикався з цим? Якщо так, дайте пораду до кого можна звернутися.

лірика для книги

Щоб збагатити свою книгу і передати правильний настрій героя в той момент, я експериментую з лірикою. 

Тут я стикнулась з проблемою- знайти відповідну поезію.

Нажаль, це зробити доволі важко, адже інтернет пропонує

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"