Два автори, або те, про що ви й не здогадувалися

Два автори, або те, про що ви й не здогадувалися

Два автори, або те, про що ви й не здогадувалися

А чи знали ви, що у кожного автора є дві сутності? Хоча ні, не так – ПРИНАЙМНІ ДВІ сутності

(Обожнюю Джокера Хіта Леджера.

Саме тому згадала його в історії Тимура та Злати з “Я не можу тебе любити”)

Зазвичай кожен з нас, коли тільки починає писати, обирає для себе один жанр, в якому йому комфортно працювати – фентезі, СЛР, детективи, жахи чи дитячі казки. Але з часом починає підіймати голову інша голова гідри, яка цікавиться – а тобі точно ще не набридло писати ОСЬ ТАКЕ? Спочатку це відбувається обережно, наче уточнення мами, що саме хочеш на сніданок – бутерброд з ковбасою, чи з сиром. Але згодом…. згодом починається жах!

В голові набатом стукає поклик втілити на папері (ну, ви зрозуміли), життя зовсім інших героїв. Замість романтичної історії починаєш писати моторошну легенду про песиголовців, а місце бізнесменів займає гном, що шукає золоту пелюстку разом з малою дівчинкою. 

Інколи зміни можна побачити навіть в одному жанрі – якісь історії автор робить веселими та трохи дурнуватими, але все одно романтичними. У інші ж додає пристрасть, кримінал та емоції на межі.  

Але все це – ми. Дві, три, п’ять чи двадцять облич, кожне з яких справжнє. В мене перше обличчя – СЛР, а друге – фентезі. Інколи здається, що їх написали геть зовсім різні люди, які й не перетиналися в житті жодного разу. 

А що ви на це скажете? Яке ваше обличчя? 

Оригінал статті на Букнет: Два автори, або те, про що ви й не здогадувалися

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Що потрібно знати про програму візитів іноземних видавців на Книжковий Арсенал

«Book Arsenal Fellowship Program 2024» — новий проєкт міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», в межах якого фестиваль відвідають іноземні видавці та літературні агенти, зацікавлені

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес для професіоналів літератури. Про це повідомили на сайті Вільнюса-міста літератури ЮНЕСКО.
Мета конгресу — представити літера

Українські бібліотеки списали понад 26 млн книжок

У 2022 році з бібліотек України списали 12 мільйонів 971 тисячу книжок, у 2023 — 13 мільйонів 165 тисяч. Про це Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого повідомила у відпов

Які письменники увійшли до списку «людей десятиліття» від NV

Медіа NV уклало перелік зі 100 українців, що з 2014-го визначають життя в країні та ведуть її вперед. Про це повідомили на сайті видання.
Перелік уклали за допомогою авторитетних експер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"