Дахозносна Новина! Нас 3000!!! Дякую!!!

Дахозносна Новина! Нас 3000!!! Дякую!!!

Дахозносна Новина! Нас 3000!!! Дякую!!!

Привіт, мої любі Натхненники!!!

ДАХОЗНОСНА НОВИНА!!!
Моя літродина зросла!!!
Нас тепер 3000 тисячі!!!
Дякую, мої любі шанувальники, мої натхненники за вашу дахозносну любов до моєї творчості та кожної книги окремо!
Ви мій стимул писати та творити ще краще.
Кожного разу коли я думаю, що треба зробити паузу – ви надихаєте мене і я знову занурююсь в нову історію разом з героями та вами. Дякую за це.
Дякую за час дарований усім 27 книгам, за ваші кайфезні коментарі (букнет, фейсбук, інстаграм) – ви просто нереальні. Дякую усім, хто додає мої книги до бібліотек, підписується на мене (скрізь де тіль можна), дякую за сторіс та репости – ВИ КРУТІ! Завдяки вам – моя творчість опиняється в багатьох домівках.
Я завжди повторюю і буду повторювати – ми пишемо разом!
ЗАПРОШУЮ СЛІДКУВАТИ ЗА МНОЮ В СОЦМЕРЕЖАХ
Моя сторінка на Букнет      Моя група фейсбук      Моя сторінка на фейсбук
Мій інстаграм

ОКРЕМА ПОДЯКА!!!
Розпочалась передплата книги «ВЕСІЛЬНИЙ РАНОК У ВЕГАСІ»
Ви продовжуєте дарувати їй свій час – я невимовно вдячна.
Зроблю все, щоб ви отримали масу задоволення від читання та гарні емоції.
ЦЕ Я ГАРАНТУЮ!!!

  

Айві.
Я приїхала в Вегас відриватись з подругами. Мені потрібно було забути свої невдалі відносини, роботу, яку я ненавиджу і відкинути усі правила. Я хотіла розправити крила, і Вегас мені в цьому допоміг.
Перший відрив і я прокинулась нареченою.
Блейк.
Друзі. Відрив. Купа дівчат. Таким був план для Вегасу. Я хотів забути про диватства свого сімейства і просто відриватись кілька днів поспіль. Шалені ночі – от що я хотів, і перша з ночей виявилася до божевілля шаленою, я прокинувся нареченим.

З ЛЮБОВ’Ю ВАША АННА ХАРЛАМОВА, АВТОР БЕЗ УПЕРЕДЖЕНЬ.

Оригінал статті на Букнет: Дахозносна Новина! Нас 3000!!! Дякую!!!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"