Давай одружимось
![Давай одружимось Давай одружимось](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1614812871_5094293.jpg)
Давай одружимось
Привіт усім! А я до вас з новинами. В Уляни Пас стартувала новинка — “Давай одружимось”
Ми будемо спостерігати за долею Юлі та Макса, які змусять нас і радіти, і хвилюватися
Анотація:
Коли людина ставить перед собою якусь мету, то не бачить жодних перешкод. От і я не бачила, вперто прямуючи до своєї. Але коли нарешті зрозуміла, що утнула, діватись було нікуди. Запропонувати першому зустрічному одружитися? Та запросто! Це всього лиш контракт на чотири місяці із взаємною вигодою. Так я думала, поки у наші суто ділові відносини не втрутилися почуття. От тоді все пішло шкереберть, і наш план з тріском провалився.
…Одружитись, щоб отримати бажане. Покохати, щоб відмовитись від усього…
…
Я сподіваюсь, що герої припадуть вам до душі, тому пропоную познайомитись з ними:
Наша Юля
Макс
До зустрічі на сторінках книги! Вибухова парочка уже зачекалась!
Оригінал статті на Букнет: Давай одружимось
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.