Давай залишимось ніким…
![Давай залишимось ніким… Давай залишимось ніким…](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1656778754_7561182.jpg)
Давай залишимось ніким…
Ми ніколи не знаємо, що чекає нас за поворотом. Які випробування приготувала доля нам сьогодні, чи завтра, але ми добре пам’ятаємо минуле. Адже добре кажуть: без минулого немає майбутнього.
Як я писала у своїй групі фб, трішки нездужаю, але це не заважає насолоджуватися чудовими творами моїх колег.
Нещодавно у талановитої Елли Савіцької стартувала чуттєва новинка. Вона — єдина донька в сім’ї, в якої є старший та молодший брат, а він… ВІН — її зведений брат. Але це не перша їх зустріч….
Я не знаю, що нам приготував автор далі, але з упевненістю можу сказати, що Скай (головний герой) мені вже імпонує, як і Лів (головна героїня). Тільки дуже сподіваюся, що назва не натякає на кінцівку)))
Шматочок:
– Діти, – схвильована мама спішно входить до будинку першою, за нею батько і останнім – він, мій новий брат, – знайомтеся, це Скайлер.
Я завмираю.
– Скайлер, це Олівія, – знайомить нас мама, а я не можу відірвати від нього зляканий до чортиків погляд.
Півроку тому саме він із його друзями відморозками відібрали у мене на вулиці мобільний та зняли золоті сережки.
Я дуже добре запам’ятала ці холодні глибокі очі, прямий ніс та широкі вилиці.
Мене охоплює жах, бо я впізнаю його.
А ось він мене, здається, ні…
Книгу можна знайти ТУТ
Ну і звісно запрошую в першу частину своєї новинки
БЕЗОДНЯ
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
Ваша Каміла
Оригінал статті на Букнет: Давай залишимось ніким…
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.