Давайте читати разом
Давайте читати разом
Слава Україні, мої любі! Як ви вже помітили, книга Я не твоя тепер безкоштовна. Я тішуся, бо бачу, що вона припала вам до душі, судячи із кількості збільшених втричі бібліотек і зірочок. Нижче я наведу список книг, які зараз на порталі можна прочитати безкоштовно. Це ті книги, які зараз читаю я сама.
1. Ема Ноель – Стань мамою моїх дітей
2. Уляна Пас – Я тобі вірю
3. Джулія Ромуш – Його зухвала дівчинка
4. Уляна Пас – Давай одружимось
5. Міка Стів – Кілерша
Приємного читання! Сподіваюсь, що таким чином зможете відволіктись!
Оригінал статті на Букнет: Давайте читати разом
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.