Давайте знайомитися!

Давайте знайомитися!

Давайте знайомитися!

Усім привіт, мене звуть Дмитро і це мій перший блог на сайті Букнет! Звучить, наче я на зібранні анонімних письменників))) Тож, зізнаюся чесно, я люблю вигадувати та писати різні історії!

Після цього я почав писати свої історії. Деякі з них ви вже можете знайти на моїй сторінці. Інші можливо колись я перепишу, щоб викласти для читання.

З самого початку я намагаюсь писати так, щоб книга читалась якомога легше, на одному подиху. Щоб читачеві не доводилося пробиратися через десятки сторінок нудного описання (хоча інколи і таке приходиться писати, куди без цього). Мені траплялися такі книжки, де я не міг прочитати навіть 50 сторінок, щоб не заснути. Тож розумію, як важливий легкий стиль.

Мені подобається максимально, наскільки це можливо, опрацьовувати різну інформацію згідно з темою твору. Щоб історія здавалася максимальна реалістичною. Це можна помітити у моїх останніх творах – “Дзеркілля” та “Оплата”. В першому творі я звірявся з усіма датами та часом затемнень і не тільки. У другому творі я намагався максимально точно передати наслідки швидкого і надмірного схуднення. Хоча звичайно, заради історії доводилося допускати деякі художні відхилення.

А ще мені дуже ніяково писати цей блог, звертатися до великої кількості людей. Адже вигадувати персонажів і слідкувати за ними легше, як мені здається. Тож сподіваюся ви не закидаєте мене камінням…

Буду радий отримати якийсь фідбек у цьому блозі. А також запрошую прочитати роман Дзеркілля, який приймає участь у конкурсі “Містичні дивовижі”. І також запрошую прочитати оповідання Оплата, який я потроху викладаю, і до кінця наступного тижня я вже викладу фінал твору. Сподіваюся вам сподобаються ці та інші історії. Тож сподіваюся на коментарі та зірочки)

Оригінал статті на Букнет: Давайте знайомитися!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні запровадили механізм добровільної відмови від вченого звання

У Кабінеті міністрів затвердили постанову, що визначає механізм добровільної відмови від вченого звання. Її оприлюднили на вебпорталі органів виконавчої влади України.
До затвердження р

У Словаччині поет скоїв напад на прем’єр-міністра країни Роберта Фіцо

Прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо поранили під час стрілянини перед Будинком культури у Гандлова, де проходило засідання уряду. Про це повідомив словацький новинний сайт Aktualit

Хто з українських письменників-класиків одягав вишиванки

Щороку в третій четвер травня українці святкують День вишиванки. Зараз вишита сорочка є невіддільним символом української ідентичності, котру українці одягають не лише на свята. Цікаво,

Із життя пішла канадська письменниця і нобелівська лавреатка Еліс Манро

У віці 92 років померла канадська письменниця, майстриня короткого оповідання, лавреатка Нобелівської премії з літератури-2013 Еліс Манро.
Еліс Манро народилася 10 липня 1939 року в Онт

Стало відомо, які книжки Україна представить на виставці у Польщі

Наприкінці травня в Палаці культури й науки у Варшаві відбудеться Міжнародний книжковий ярмарок, на якому Україна представить національний стенд і літературну програму. Про це повідомил

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"