Давайте знайомитися!
Давайте знайомитися!
Усім привіт, мене звуть Дмитро і це мій перший блог на сайті Букнет! Звучить, наче я на зібранні анонімних письменників))) Тож, зізнаюся чесно, я люблю вигадувати та писати різні історії!
Після цього я почав писати свої історії. Деякі з них ви вже можете знайти на моїй сторінці. Інші можливо колись я перепишу, щоб викласти для читання.
З самого початку я намагаюсь писати так, щоб книга читалась якомога легше, на одному подиху. Щоб читачеві не доводилося пробиратися через десятки сторінок нудного описання (хоча інколи і таке приходиться писати, куди без цього). Мені траплялися такі книжки, де я не міг прочитати навіть 50 сторінок, щоб не заснути. Тож розумію, як важливий легкий стиль.
Мені подобається максимально, наскільки це можливо, опрацьовувати різну інформацію згідно з темою твору. Щоб історія здавалася максимальна реалістичною. Це можна помітити у моїх останніх творах – “Дзеркілля” та “Оплата”. В першому творі я звірявся з усіма датами та часом затемнень і не тільки. У другому творі я намагався максимально точно передати наслідки швидкого і надмірного схуднення. Хоча звичайно, заради історії доводилося допускати деякі художні відхилення.
А ще мені дуже ніяково писати цей блог, звертатися до великої кількості людей. Адже вигадувати персонажів і слідкувати за ними легше, як мені здається. Тож сподіваюся ви не закидаєте мене камінням…
Буду радий отримати якийсь фідбек у цьому блозі. А також запрошую прочитати роман Дзеркілля, який приймає участь у конкурсі “Містичні дивовижі”. І також запрошую прочитати оповідання Оплата, який я потроху викладаю, і до кінця наступного тижня я вже викладу фінал твору. Сподіваюся вам сподобаються ці та інші історії. Тож сподіваюся на коментарі та зірочки)
Оригінал статті на Букнет: Давайте знайомитися!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.