Грім – 30%

Грім – 30%

Грім – 30%

Дорогі читачі

Ще хочу повідомити, що тільки 7.12. протягом доби буде діяти знижка на найхарезматичнішого чоловіка альтернативного світу Грома. 

ОЛЕКСАНДРА. ІМПЕРІЯ ГРОМУ (назва кликабельна)

Залишу смачнний шматочок:

Бах!
Приглушений звук пострілу порушує тишу кімнати. Прикриваю очі та стискаю в кулаки кінець ковдри. Паніка тече по венах річкою, несучи мене все далі в країну страху. Чую звуки боротьби та, як торкається до підлоги щось скляне і розбивається в дзуськи. Цікавість з’їдає мене і я не витримавши відкриваю очі. Жінка притиснута животом до дивана, зверху Дрон, придавивши своїм тілом заломив жінці руки за спину. Чути веселий сміх жінки.
Різкий удар потилицею в ніс охоронця, і Дрон відпускає жінку, звалившись на підлогу.
Я застигла. Адже зрозуміло, що вона прийшла по мою душу. Очі шукають хоч щось, чим можна захиститися, але крім вази з квітами біля мене нічого немає.
Намагаюся відігнати погані думки, адже ще є надія, Дрон ще живий, а значить, ще є шанс. Мої батьки завжди говорили, що потрібно сподівайся на диво до останнього. І я сподіваюся!
Жінка швидко підіймається на ноги й робить декілька кроків, направляючи дуло пістолета в мою сторону. Серце стукає, немов колеса паротяга, а гудки віддаються в голові, тіло заніміло, очі вдивляються в залізну зброю.
– Здохни *****! – летить фраза, і я, немов в сповільненому зніманні бачу, як палець тисне на курок …

Не пропустіть!

Маленька цукерочка

                            svzeswg-

Ваша Каміла

Оригінал статті на Букнет: Грім – 30%

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"