Грім – 30%

Грім – 30%

Грім – 30%

Дорогі читачі

Ще хочу повідомити, що тільки 7.12. протягом доби буде діяти знижка на найхарезматичнішого чоловіка альтернативного світу Грома. 

ОЛЕКСАНДРА. ІМПЕРІЯ ГРОМУ (назва кликабельна)

Залишу смачнний шматочок:

Бах!
Приглушений звук пострілу порушує тишу кімнати. Прикриваю очі та стискаю в кулаки кінець ковдри. Паніка тече по венах річкою, несучи мене все далі в країну страху. Чую звуки боротьби та, як торкається до підлоги щось скляне і розбивається в дзуськи. Цікавість з’їдає мене і я не витримавши відкриваю очі. Жінка притиснута животом до дивана, зверху Дрон, придавивши своїм тілом заломив жінці руки за спину. Чути веселий сміх жінки.
Різкий удар потилицею в ніс охоронця, і Дрон відпускає жінку, звалившись на підлогу.
Я застигла. Адже зрозуміло, що вона прийшла по мою душу. Очі шукають хоч щось, чим можна захиститися, але крім вази з квітами біля мене нічого немає.
Намагаюся відігнати погані думки, адже ще є надія, Дрон ще живий, а значить, ще є шанс. Мої батьки завжди говорили, що потрібно сподівайся на диво до останнього. І я сподіваюся!
Жінка швидко підіймається на ноги й робить декілька кроків, направляючи дуло пістолета в мою сторону. Серце стукає, немов колеса паротяга, а гудки віддаються в голові, тіло заніміло, очі вдивляються в залізну зброю.
– Здохни *****! – летить фраза, і я, немов в сповільненому зніманні бачу, як палець тисне на курок …

Не пропустіть!

Маленька цукерочка

                            svzeswg-

Ваша Каміла

Оригінал статті на Букнет: Грім – 30%

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

«Місто» Валер’яна Підмогильного тепер можна прочитати і польською

Роман «Місто» Валер’яна Підмогильного видали у Польщі. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва Wydawnictwo KEW.
«Сміливо сучасний, часом надто полемічний, іронічний та інтерте

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги у лікуванні. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва Komubook.
«Талановита перекладачка і просто дуже мила та розумна дівчина Ірин

Букерівська премія-2024 назвала фіналістів

Букерівська премія оголосила короткий список творів, що претендують на нагороду у 2024 році. Про це повідомили на сайті премії.
До короткого списку увійшли:
 

Not a River («Не річка»),

Переклади Асєєва і Жадана — у довгому списку премії PEN America

Книжки Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» і Сергія Жадана How Fire Descends («Як сходить вогонь») у перекладі англійською номінували на премію PEN America Trans

Читомо запускає книжкову «Вітрину новинок-2024» у зміненому форматі

До міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» Читомо оголошує запуск проєкту «Вітрина новинок». 
«Вітрину новинок» Читомо організовує щорічно, починаючи з 2015 року. Проєкт втілюють у

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"