Грім зі знижкою!

Грім зі знижкою!

Грім зі знижкою!

Слава Україні!

 ОЛЕКСАНДРА. ІМПЕРІЯ ГРОМУ 

 

Шматочок:

– Дякую, але я вся промокла, – констатую і так видимі речі.
– Все нормально, не переживай, сідай ззаду.
– Зараз тільки речі свої заберу, ще раз дякую! – натхненно відповідаю. Швидко забираю сумочку і телефон з автомобіля. Блокую пультом двері й ми разом йдемо до іншої машини. Чоловік галантно відчиняє мені двері і я, не дивлячись всередину застрибую в сухий, теплий салон. Двері закриваються і відразу чую клацання блокування дверей. Дивно, але хто знає може в крутих машинах – круті системи.
Проводжу по мокрих пасмах волосся та обличчю руками, і тільки тоді підіймаю очі й завмираю. На мене дивиться пара сірих очей. Серце пропускає удар, стає якось ніяково…
– Вибачте, я не знала, що тут хтось є. Вибачте, що зіпсувала салон, обіцяю сплатити хімчистку салону! – тараторю без угаву. Він не відповідає, впивається в мене своїми очима і вигинає одну брову. Чоловік дивиться на мене невідривно, але найголовніше, що і я не можу відвести очей.
Дивлюся як приворожена на обличчя повільно опускаючи погляд. Він молодий, можливо трохи старший за мене, чорне волосся, пострижене в коротку, сучасну стрижку. Красива борода, ніс прямий і губи … здаються такими знайомими. Плечі широкі обтягнуті білою сорочкою. Думаю він досить високий, адже його коліна майже впираються в переднє сидіння автомобіля.
Дивне почуття народжується всередині, і я кидаю ще один погляд на губи, завмираючи від жаху.
– Нічого страшного bella!

Оригінал статті на Букнет: Грім зі знижкою!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Букерівська премія обрала назву для своєї статуетки

Букерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
 
До короткого списку імен увійшли

ТНМК записали трек на вірш Кіплінга у перекладі Стуса, щоб зібрати на дрон

Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
 
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С

Конкурс Best Book Design from all over the World оголосив переможців

Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
 
Головний

У боях під Бахмутом загинув культуролог і перекладач Євген Гулевич

У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"