Грім зі знижкою!

Грім зі знижкою!

Грім зі знижкою!

Слава Україні!

 ОЛЕКСАНДРА. ІМПЕРІЯ ГРОМУ 

 

Шматочок:

– Дякую, але я вся промокла, – констатую і так видимі речі.
– Все нормально, не переживай, сідай ззаду.
– Зараз тільки речі свої заберу, ще раз дякую! – натхненно відповідаю. Швидко забираю сумочку і телефон з автомобіля. Блокую пультом двері й ми разом йдемо до іншої машини. Чоловік галантно відчиняє мені двері і я, не дивлячись всередину застрибую в сухий, теплий салон. Двері закриваються і відразу чую клацання блокування дверей. Дивно, але хто знає може в крутих машинах – круті системи.
Проводжу по мокрих пасмах волосся та обличчю руками, і тільки тоді підіймаю очі й завмираю. На мене дивиться пара сірих очей. Серце пропускає удар, стає якось ніяково…
– Вибачте, я не знала, що тут хтось є. Вибачте, що зіпсувала салон, обіцяю сплатити хімчистку салону! – тараторю без угаву. Він не відповідає, впивається в мене своїми очима і вигинає одну брову. Чоловік дивиться на мене невідривно, але найголовніше, що і я не можу відвести очей.
Дивлюся як приворожена на обличчя повільно опускаючи погляд. Він молодий, можливо трохи старший за мене, чорне волосся, пострижене в коротку, сучасну стрижку. Красива борода, ніс прямий і губи … здаються такими знайомими. Плечі широкі обтягнуті білою сорочкою. Думаю він досить високий, адже його коліна майже впираються в переднє сидіння автомобіля.
Дивне почуття народжується всередині, і я кидаю ще один погляд на губи, завмираючи від жаху.
– Нічого страшного bella!

Оригінал статті на Букнет: Грім зі знижкою!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Проєкт Читомо і PEN «Слова і кулі» вийде друком у форматі книжки

В Україні виходить друком збірка інтерв’ю з українськими письменниками та журналістами, які стали військовими та волонтерами «Слова і кулі».
До видання увійдуть розмови з людьми, які «р

Створили петицію щодо усунення Булґакова з публічного простору

Громадські активісти закликали підтримати петицію щодо усунення Міхаїла Булґакова з публічного простору Києва. Про це йдеться у петиції на сайті Київської міської ради.
Автор петиції —

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"