Гра «головна роль»

Гра «головна роль»

Гра «головна роль»

Вітаю всіх!

Кожен з нас бажає, щоб його твори екранізували. І так, я не повірю що є ті, хто про це не мріє. Не знаю як ви, а я навіть склав список акторів на деякі ролі (знаю, треба губу закатати). Коли опублікую декілька великих книг, опублікую й сам список, а зараз невеличка гра. По суті, це той самий читацький марафон, але в коментарі треба залишити не свою оцінку твору, а імена акторів яких саме ви бачите у ролі того чи іншого персонажа.

Правила прості:
– В коментарі залишаємо посилання на свій твір
– Читаємо твори інших учасників (якщо книга велика, то тільки декілька розділів)
– Уявляємо хто з акторів (як вітчизняних, так й закордонних) міг би зіграти персонажів, з якими ви щойно познайомилися
– Ділимося своєю думкою
– Отримаємо цікаві коментарі на власні книги

Сподіваюсь. Ідея вам сподобалась. Хоча, я розумію, що у кожного своя думка та свої погляди, але все ж це має бути дуже веселий та цікавий досвід.

Учасники:

1. Олександр Маяков (Alex Shostatsky) “Пил богів”

 

Оригінал статті на Букнет: Гра «головна роль»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"