Гра в “Сильну стать”

Гра в “Сильну стать”

Гра в “Сильну стать”

Добрий вечір, любі мої!

А головне, що герої, ніби списані з життя. 

Одеський бізнесмен Дмитро Бойко тримається так, як і люди цієї “породи” в житті. Нахабно, зверхньо, самовпевнено та безкомпромісно. Хоч інколи в нього проявляються людські якості – закоханість в тендітну дівчину Ольгу, доньку прокурора Михайла Волошина, який вважає його клоуном, не гідним його доньки. 

Гріша Хмурий – таксист, який задля заробітку та добробуту коханої Надії та синочка Ярославчика, погоджується працювати водієм Ольги Волошиної, оскільки її водієві дяді Жені потрібно виїхати за кордон, щоб побачитися з родиною. 

І все могло б бути добре і закінчитися на цьому, якби автором книги була не Міла Федорук. Саме з обвугленого трупа дяді Жені, який згорів у власному автомобілі, й починається чорна смуга для кожного з героїв. 

В книзі ви дізнаєтеся:

– як воно бути нареченою бізнесмена?

– без прикрас дізнаєтеся, що означає працювати на таких людей? І чим це небезпечно?

– чи можливо захистити власну родину, якщо припустишся помилки?

– а головне, за що вбили дядю Женю? 

Якщо вдалося зацікавити, то запрошую до читання. Американські гірки гарантую. Бо це автор, який поєднує пристрасть з дулом пістолета, ненависть і кохання, біль і родинні звя’зки. 

Мені особисто цікаво дізнатися, як авторка розплутає той клубок вбивств і на кого насправді полює Ніко? Знаючи її, можна не очікувати на простенький фінал.   

Оригінал статті на Букнет: Гра в “Сильну стать”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"