Гра в “Сильну стать”

Гра в “Сильну стать”

Гра в “Сильну стать”

Добрий вечір, любі мої!

А головне, що герої, ніби списані з життя. 

Одеський бізнесмен Дмитро Бойко тримається так, як і люди цієї “породи” в житті. Нахабно, зверхньо, самовпевнено та безкомпромісно. Хоч інколи в нього проявляються людські якості – закоханість в тендітну дівчину Ольгу, доньку прокурора Михайла Волошина, який вважає його клоуном, не гідним його доньки. 

Гріша Хмурий – таксист, який задля заробітку та добробуту коханої Надії та синочка Ярославчика, погоджується працювати водієм Ольги Волошиної, оскільки її водієві дяді Жені потрібно виїхати за кордон, щоб побачитися з родиною. 

І все могло б бути добре і закінчитися на цьому, якби автором книги була не Міла Федорук. Саме з обвугленого трупа дяді Жені, який згорів у власному автомобілі, й починається чорна смуга для кожного з героїв. 

В книзі ви дізнаєтеся:

– як воно бути нареченою бізнесмена?

– без прикрас дізнаєтеся, що означає працювати на таких людей? І чим це небезпечно?

– чи можливо захистити власну родину, якщо припустишся помилки?

– а головне, за що вбили дядю Женю? 

Якщо вдалося зацікавити, то запрошую до читання. Американські гірки гарантую. Бо це автор, який поєднує пристрасть з дулом пістолета, ненависть і кохання, біль і родинні звя’зки. 

Мені особисто цікаво дізнатися, як авторка розплутає той клубок вбивств і на кого насправді полює Ніко? Знаючи її, можна не очікувати на простенький фінал.   

Оригінал статті на Букнет: Гра в “Сильну стать”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Непристойна поведінка зі знижкою 25%

Вітаю, мої любі Натхненники!!!

Сьогодні діє знижка 25% на книгу

Художник, для якого закортить бути Музою.
Фарби, пристрасть…

«Непристойна поведінка».

Уривок:

— Ти ображаєшся за те, що я з тобою чесний?

Знижок багато не буває) Подарунки до свята!

Привіт, дівчатка!

В честь сьогоднішнього свята я приготувала для вас знижку. І не тільки я)) До вашої уваги ще книги колег, які сьогодні також мають знижку)) Приємного читання!

(картинки всі клікабельні)

Уляся Смольська

Закінчила “Мій драконе!”

Вітаю! Запрошую прочитати мою закінчену казку “Мій драконе” у збірці “Мій драконе! (збірка про кохання)”.

Щойно її закінчила. В цій збірці ще будуть нові твори. А поки що насолоджуйтеся історією кохання дівчини

У Криму окупаційна влада переслідує 11 кримських громадянських журналістів

11 громадянських журналістів, кримських татар, стали жертвами політичних переслідувань російською окупаційною владою. Про повідомив аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко.
«Це чергова хвиля

Рушді приходить до тями, проте його стан ще важкий

Британський письменник Салман Рушді приходить до тями після замаху на його життя. Про це повідомляє інформаційна аґенція Reuters із покликом на слова аґента письменника Ендрю Вайлі. 
Ру

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"