Гра в “Сильну стать”

Гра в “Сильну стать”

Гра в “Сильну стать”

Добрий вечір, любі мої!

А головне, що герої, ніби списані з життя. 

Одеський бізнесмен Дмитро Бойко тримається так, як і люди цієї “породи” в житті. Нахабно, зверхньо, самовпевнено та безкомпромісно. Хоч інколи в нього проявляються людські якості – закоханість в тендітну дівчину Ольгу, доньку прокурора Михайла Волошина, який вважає його клоуном, не гідним його доньки. 

Гріша Хмурий – таксист, який задля заробітку та добробуту коханої Надії та синочка Ярославчика, погоджується працювати водієм Ольги Волошиної, оскільки її водієві дяді Жені потрібно виїхати за кордон, щоб побачитися з родиною. 

І все могло б бути добре і закінчитися на цьому, якби автором книги була не Міла Федорук. Саме з обвугленого трупа дяді Жені, який згорів у власному автомобілі, й починається чорна смуга для кожного з героїв. 

В книзі ви дізнаєтеся:

– як воно бути нареченою бізнесмена?

– без прикрас дізнаєтеся, що означає працювати на таких людей? І чим це небезпечно?

– чи можливо захистити власну родину, якщо припустишся помилки?

– а головне, за що вбили дядю Женю? 

Якщо вдалося зацікавити, то запрошую до читання. Американські гірки гарантую. Бо це автор, який поєднує пристрасть з дулом пістолета, ненависть і кохання, біль і родинні звя’зки. 

Мені особисто цікаво дізнатися, як авторка розплутає той клубок вбивств і на кого насправді полює Ніко? Знаючи її, можна не очікувати на простенький фінал.   

Оригінал статті на Букнет: Гра в “Сильну стать”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Рада ухвалила закон про книжкові сертифікати і субсидії для книгарень

Верховна рада України ухвалила закон про стимулювання розвитку українського книговидання і книгорозповсюдження, який передбачає сертифікати для українців на придбання книжок і субсидії

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес для професіоналів літератури. Про це повідомили на сайті Вільнюса-міста літератури ЮНЕСКО.
Мета конгресу — представити літера

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

Що потрібно знати про програму візитів іноземних видавців на Книжковий Арсенал

«Book Arsenal Fellowship Program 2024» — новий проєкт міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», в межах якого фестиваль відвідають іноземні видавці та літературні агенти, зацікавлені

Митниця конфіскувала комікс «Маус» через свастику на обкладинці. НП компенсує вартість утилізованого

Державна митна служба України планувала утилізувати замовлення книжок на $100 через оригінальне видання графічного роману Арта Шпіґельмана «Маус. Сповідь уцілілого». Про це на своїй фей

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"