Готується поетична книжка про російсько-українську війну

Готується поетична книжка про російсько-українську війну

Готується поетична книжка про російсько-українську війну.

Національна спілка письменників України спільно з «Видавництвом «Ліра-К» почали роботу над поетичною антологією про російсько-українську війну.

У цій книжці побачать світ вибрані поезії, надруковані впродовж останнього часу на сайті Національної спілки письменників України nspu.com.ua, а також на сайті «Української літературної газети» litgazeta.com.ua в рубриці «Слово – зброя».

Крім того, просимо надсилати свої вірші (не більше десяти) про війну на адресу oksent@ukr.net

Слава Україні!

Михайло Сидоржевський, голова НСПУ;

Віталій Зарицький, директор «Видавництва «Ліра-К».

***

Також «Видавництво «Ліра-К» звертається до письменників, журналістів, блогерів з проханням надсилати свої художні, публіцистичні, документальні, наукові та аналітичні твори за адресою: zv_lira@ukr.net  (в темі листа бажано вказати “Слава Україні”) тел: 050 462-93-48.

«Видавництво «Ліра-К» планує видавати відповідні твори коштом  видавництва, але від фінансової допомоги небайдужих людей не відмовиться.

litgazeta.com.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Готується поетична книжка про російсько-українську війну

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У метро Києва встановили назву станції «Площа українських героїв»

У Києві встановили літери на перейменованій станцій метро «Площа Українських Героїв». Про це на своїй фейсбук-сторінці розповів шрифтовий дизайнер Богдан Гдаль. 
Відлиті у повнорозмірні

Чародійницькі ліки для читачів

10 квітня ошатна бібліотека селища Слобожанське Дніпропетровської області приймала довгоочікуваних гостей – митців Еліну Заржицьку та Олену Швець-Васіну.

На зустрічі були присутні вчителі Слобожанськ

Карандєєв у Херсоні оглянув театр, музей і бібліотеки

Т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв під час робочої поїздки в Херсон оглянув обласний театр, музей і бібліотеки.

Про це повідомляє пресслужба МКІП, передає Укрінф

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги у лікуванні. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва Komubook.
«Талановита перекладачка і просто дуже мила та розумна дівчина Ірин

Поет і військовий Дмитро Лазуткін став речником Міноборони

Військовослужбовець, поет, лавреат Шевченківської премії 2024 року Дмитро Лазуткін став речником Міністерства оборони України. Про це повідомили в етері телемаратону, відрекомендувавши

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"