Готується до друку книжка Назарія Назарова «Життя літератур»

Готується до друку книжка Назарія Назарова «Життя літератур»

Про це він повідомив на своїй сторінці у фейсбуку, зокрема написав: «Мої літературознавчі роботи за 2005-2021 роки – відтепер в одній книжці, 460 ст., тверда палітурка, 5 кольорових вклейок. Близько 100 сторінок загальних лекцій про грецьку, японську та інші літератури, а решта 360 – це дослідницькі розвідки про конкретні теми і твори. Які саме? У першому коментарі додаю зміст. Книжка допоможе всім, хто викладає, вивчає і просто читає літературу, українську і світову, а також перекладознавство. Книжці передує «Путівник для читача» (посилання на нього додаю в наступному коментарі), у якому я допомагаю знайти дослідницькі сюжети, які поєднують різні дослідження, а саме – література і живопис, література і філософія… Джон Донн, Р. М. Рільке, Голдінг, Кавафіс, Вірджині Вулф, Даніель Дефо, Діонісій Ареопагіт, Гельдерлін, Шляйєрмахер, Плутарх та багато-багато інших. Іноді образно, іноді по-структуралістськи чітко, але ніколи не нудно, і завжди – якомога ближче до самого тексту».

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Готується до друку книжка Назарія Назарова «Життя літератур»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Поетична книжка української авторки увійшла в список читаня від Forbes

Дебютна поетична збірка перекладачки Оксани Максимчук “Still city” увійшла до переліку рекомендованого літнього читання від Forbes.
«У своїй першій збірці англійською мовою американка у

«Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко видали у формі артбуку

Видавництво «Комора» перевидало «Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко у форматі артбуку. Про це видавництво повідило Читомо.
Нове видання доповнене ілюстраціями художниці Олі Стрю

У США вийде книжка Оксани Луцишиної Love Life

У серії Українського наукового інституту Гарвардського університету вийде роман Оксани Луцишиної Love Life («Любовне життя»). Про це повідомили на фейсбук-сторінці університету.
Роман н

Професор Єльського університету перерахував $20 тисяч на навчання українських захисників

Американський філософ, професор Єльського університету Джейсон Стенлі перерахував Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» $20 000, які отримав за роботу почесним професором

Оголосили лавреатів американської премії The Carnegie Medal

Американська бібліотечна асоціація оголосила лавреатів щорічної літературної премії The Carnegie Medal. Про це повідомляється на сайті асоціації.
Книжка The Berry Pickers («Збирачі ягод

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"