Готую новинку

Готую новинку

Готую новинку

Знову привіт!)))

Сьогодні дописала останню сторінку еротичного роману “Пристрасть чи Любов”  та планувала дописати своє любовне фентазі “Афродіта – народжена Смертю”, а вже потім представити Вам свою новинку. Пробачте))), але не втрималась, бо почуття пустоти не полишало мене. От не вистачає мені цього роману, мої думки охопив він. 

Поки не можу точно сказати чи буде він великим, але як на мене, повинен вийти чуттєвим.)))

З чого почалась його історія…

Коли побачила обкладинку від Asteriya, то не пройшла повз й мала вже задум щодо історії котра розкриє вам інший бік жінок, можливо хтось осудить героїню за її легковажність й скаже, що вона веде розпусний образ життя, але вирішила зруйнувати стереотипи й показати не невинну овечку, а навпаки))) Сподіваюсь новинка вам сподобається.

А поки пропоную оцінити обкладинку та анотацію до книги.

Анотація

Чи можна мати стосунки не знаючи кохання? Впевнено відповім, що так!

Я користуюсь своєю красою й жодного разу не мала почуттів, не знала їх й не бажала відчути.

Я не мала клопоту, поки в моєму житті не з’явився він… єдиний, котрий має намір довести, що егоїстичне та черстве серце також може покохати.

Гадаю, що в понеділок ознайомлю Вас з першою главою.

До зустрічи. Щиро Ваша Натіко Маер (NAtiKO)

Лише ВИ, мої читачі, своєю підтримкою надихаєте мене творити з новою силою, втілювати у життя все нові та нові історії, самовдосконалюватись!

 

Оригінал статті на Букнет: Готую новинку

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Незламні бібліотеки і синергія перемоги: як святкують День бібліотек в умовах війни

30 вересня в Україні традиційно відзначають День бібліотек. Щороку бібліотекарі вигадують нові формати святкувань. 2019 року Українська бібліотечна асоціація разом з Українським інститу

Наталя Талалай. Мій Памук

За даними турецького видавництва «Yapı Kredi Yayınları», де виходять друком твори Орхана  Памука, станом на 2021 рік Памук написав двадцять три книжки і отримав безліч міжнародних літературних премій —

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"