Голосування про що далі писати?

Голосування про що далі писати?

Голосування про що далі писати?

Доброго здоров’я всім. І слава Україні! За фахом я історик, але не працюю ним, а працюю в сфері торгівлі. Про те історією цікавлюся, замовляю науково-популярні книги по історії, які читаю та історичні романи. Навіть гроші потратив на книжки за вакцинацію, а те що лишилось віддав на ЗСУ. Я вже почав писати науково-популярну книгу на основі того, що племена гунів які за твердженням істориків були азіатами, насправді є слов’янами та про те, що князь Кий був лицарем короля Артура Вона називається “Князь Кий при дворі короля Артура”. На основі неї, пишу роман “Тумани Альбіону”. Але я хочу написати ще щось наукове на теми пов’язані з таємницями історії та феноменами. Тому шукаю відповіді у авторів та читачів Букнету. Я напишу тему, а ви проголосуйте за три, які вам сподобаються. Ті що протягом декількох днів наберуть більше голосів про них і буду писати. Отже:

2. Про пошуки втрачених артефактів (типу Святий Грааль, Ковчег Заповіту).

3. Загадки стародавніх споруд (піраміди, Стоунхендж).

4. Пошуки зниклої високорозвиненої цивілізації (Атлантида).

5. Надприродні істоти (Демони, дракони, вампіри, перевертні, привиди) та прибульці (НЛО, контакти з інопланетянами в давні часи).

6. Феномени людини (телеппатія, телекінез, ясновидіння).

7. Не єврейське походження Ісуса Христа.

8. Магія та містика нацистів.

9.  Загадки історичних осіб.

10. Таємні ордени і товариства.

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Голосування про що далі писати?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Поетична книжка української авторки увійшла в список читаня від Forbes

Дебютна поетична збірка перекладачки Оксани Максимчук “Still city” увійшла до переліку рекомендованого літнього читання від Forbes.
«У своїй першій збірці англійською мовою американка у

«Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко видали у формі артбуку

Видавництво «Комора» перевидало «Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко у форматі артбуку. Про це видавництво повідило Читомо.
Нове видання доповнене ілюстраціями художниці Олі Стрю

У США вийде книжка Оксани Луцишиної Love Life

У серії Українського наукового інституту Гарвардського університету вийде роман Оксани Луцишиної Love Life («Любовне життя»). Про це повідомили на фейсбук-сторінці університету.
Роман н

Професор Єльського університету перерахував $20 тисяч на навчання українських захисників

Американський філософ, професор Єльського університету Джейсон Стенлі перерахував Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» $20 000, які отримав за роботу почесним професором

Оголосили лавреатів американської премії The Carnegie Medal

Американська бібліотечна асоціація оголосила лавреатів щорічної літературної премії The Carnegie Medal. Про це повідомляється на сайті асоціації.
Книжка The Berry Pickers («Збирачі ягод

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"