Голод і любов правлять світом?

Голод і любов правлять світом?

Голод і любов правлять світом?

https://booknet.com/…/polyuvannya-na-mislivcya-b403983… Оновлення ПОЛЮВАННЯ НА МИСЛИВЦЯ  після 24:00 .

Так-так… Здається, це і називають хімією. Він пустив її у свою кімнату, куди ніхто не має права заходити. Велика помилка?

Так чи ні, вона уже там. І от почалася реакція.

Що ж далі?

Далі найцікавіше, як завжди.

Новий етап взаємин. Причому не останній.

Пройдемо цей шлях разом з героями. Дякую за вподобайки й додавання до бібліотек.

Бережіть тих, кого любите, і читайте гарні книги

Голод і любов правлять світом – згідно з твердженням Кнута Гамсуна, він брехати не буде.

І от якщо хтось постійно голодний  – то чи їжі йому не вистачає насправді? Може любові? Поспівчувати комусь, хто тільки зголоднів, бо голод легко втамувати? А може позловитішатися?

https://booknet.com/…/polyuvannya-na-mislivcya-b403983…

Співчуття – це горе про чуже нещастя,

заздрість – горе про чуже щастя

(Плутарх)

Дракула заздрить Славі, а вона йому. Завжди є привід вважати, що чиєсь життя легше й простіше за власне. Заздрити легко, а співчувати ні. Але до людини, до якої тобі нема діла, ні заздрості, ні співчуття не відчуваєш. Отака дивна хімія.

І нехай наші з вами проблеми можна буде розчинити в парі над чашкою кави або чаю. Тоді заздрість до нас буде мати залізний привід )))

А тут у нас ті, хто не хоче голодувати. І хто перший кине в них камінь?

#богиня_у_квадраті. Що краще – коритись уявленням про те, як маєш поводитися, скільки важити й що таке справжня краса, чи ламати ці уявлення? https://booknet.com/…/%D0%B1%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D0%BD%D1… Заходьте до історій з нового флешмобу й вирішуйте самі, насолоджуючись кожною історією і кожним вибором

Побачимося в коментарях і все обговоримо )

Оригінал статті на Букнет: Голод і любов правлять світом?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

50 типових помилок в українській мові від Ірини Фаріон

19 липня у Львові вбили українську мовознавицю, професорку, блогерку Ірину Фаріон. Попри її різкі висловлювання щодо русифікованих імен, російськомовних військових та іншого, ми перекон

Як відомі українці відреагували на вбивство Ірини Фаріон

19 липня у Львові вбили українську мовознавицю, професорку, блогерку Ірину Фаріон. Чимало відомих українців висловилися щодо вбивства мовознавиці, тож ми зібрали їхні дописи.
Ярина Чорн

Фестиваль «Книжкова країна» заснував премію для букблогерів

Фестиваль «Книжкова країна» заснував премію для книжкових блогерів. Про це повідомили на фейсбук-сторінці фестивалю.
Наразі премія шукає членів журі серед букблогерів. Свої пропозиції м

У Чернівцях планують перейменувати понад 60 вулиць

У міській раді Чернівців хочуть перейменувати ще понад 60 вулиць та провулків та 4 вулиці у Коровії. Про це повідомляє Чернівецька міська рада.
У місті планують перейменувати:

Архангел

Син загинув на війні. Горе та гордість у книжці «Лемберґ: мамцю, ну не плач»

За десять років війни, що її затіяли московити в Україні, загинули десятки тисяч наших громадян. Пам’ять про більшість із них живе в серцях рідних, друзів, знайомих. Портрети багатьох і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"