Говоримо одне – відчуваємо зовсім інше.
![Говоримо одне – відчуваємо зовсім інше. Говоримо одне – відчуваємо зовсім інше.](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1632852458_7561182.jpg)
Говоримо одне – відчуваємо зовсім інше.
Доброго ранку☕
Хочу поділитися з Вами сьогодні ще однією цікавою книгою. Нажаль останніми днями часу читати немає, але вчора ввечері я просто залипла на книгу. Скажу відверто мою увагу привернула анотація. Спойлерити не буду, рекомендую кожному особисто поринути в цікавезну книгу від
ЄВГЕНІЇ ЧЕРНЮХ
Анотація до книги “Шепіт вітру 2 або ти для мене більше ніхто ”
Всі знають поговірку “Хто минуле згадає, тому око геть”. Однак мало хто знає продовження “а хто забуде, тому обидва”. Кажуть минуле в минулому і не варто його ворушити. А що робити, коли воно само тебе наздоганяє. Хапає за руки, ставить підніжки… Заставляє знову і знову повертатися туди… Назад… Де було так солодко і так гірко. Де щастя заливало з головою, а біль рвала на шматки…
– Я – Катерина Ясиновська. І я його більше не люблю. Я залишила його в минулому. Тільки він здається цього розуміти не хоче.
– Я – Ігор Мороз. І я теж її більше не люблю. А ще знаю, що ми обидва щойно сказали неправду.
І звісно маленький шматочок:
Підіймаю важке дерев’яне крісло, що стоїть на веранді перед будинком і з криком жбурляю ним у вітрину котеджу. Наче в уповільненій зйомці спостерігаю, як дрібні уламки прозорого скла розлітаються у всі сторони, падаючи на землю. Легше не стає і напевно вже не стане. Коли я відпустив її вперше, у мене ще була надія, але зараз я розумію, що це кінець.Чорна роз’їдаюча дира поселяється в моєму серці затягуючи туди всі почуття, емоції і думки. Я не хотів, щоб вона пішла, я просто не міг більше тримати її насильно, знаючи, що вона посміхається мені, цілує, лише через страх за власну фірму. Я думав, що зможу повернути її почуття, показати, що можу все виправити, однак знову потерпів поразку.
Правий був Жук, на гнилому корінні нічого доброго не виросте. Я ж практично зізнався їй, що люблю, а вона… Опускаюся на траву у якій навіть цвіркуни замовкли, вшановуючи мої надії і сповідання хвилиною мовчання. Ніч повільно осідає на землю наче бажаючи злитися з темнотою всередині мене і знищити цю оболонку, що називається тілом. Витягаю з кишені телефон, переглядаючи вчорашні фото, зроблені у парку. Щось нестерпно пекуче ворушиться в грудях і хочеться розтовкти апарат, який показує мені її щасливий, люблячий погляд. Заплющую очі і чую як біля мене завиває сильний поривчастий вітер і шепоче її голосом “Стій… зупинись… почекай… озернись… не тікай…не біжи, усе відклади і секунду чи дві ти мені приділи… Розкажу я тобі, як мовчать солов’ї… ” – Замовкни! Замовкни! – кричу йому, розмахуючи руками, бажаючи прогнати з перед очей це марево, що він навіює. Та він лише ще гучніше посвистує, кружляючи навколо, наче насміхається.
ЧИТАТИ ТУТ
Приємного читання
Ваша Каміла♥️
Оригінал статті на Букнет: Говоримо одне – відчуваємо зовсім інше.
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.