Глава 9. 1958. Натан. Тоні.
![Глава 9. 1958. Натан. Тоні. Глава 9. 1958. Натан. Тоні.](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1616229822_6239074.png)
Глава 9. 1958. Натан. Тоні.
Сьогодні у “Вдрузк або Я не хотіла”
Тоні повернувся.
Тоні моментально схопився, пригорнув мене до себе і доторкнувся до моїх губ. Спочатку обережно, потім все більш впевнено і сміливо. Мені було так дивно цілуватися з ним.
І в цей момент у вітальню увійшов Натан.
— Еббі, Тоні! Мама кли … — він сам себе обірвав на півслові. Потім сухо додав, — Ідіть до столу!
— Дай нам ще хвилинку! — Тоні знову потягнувся до мене.
Я зупинила його, притиснувши пальці до його губ.
— Підемо! Незручно! Нас всі чекають, — сказала я.
Він взяв мене за руку і ми пішли до столу.
Коли я проходила повз Натана, побачила по його очах, що він на межі. Ще трохи і … Щось та буде.
Читаємо ТУТ.
Дякую усім, хто мене читає!
Вдалого дня всім добрим людям!
Оригінал статті на Букнет: Глава 9. 1958. Натан. Тоні.
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.