Глава МКІП подякував Катрін Денев за підтримку і солідарність
![Глава МКІП подякував Катрін Денев за підтримку і солідарність Глава МКІП подякував Катрін Денев за підтримку і солідарність](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/630_360_1560166115-640.jpg)
Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко подякував за підтримку і солідарність французькій кіноактрисі Катрін Денев, яка прочитала в Каннах вірш Лесі Українки.
Як передає Укрінформ, про це він написав у Телеграмі.
«Культура та кіно — не поза політикою. Це мʼякі сили, які сьогодні стали на захист демократії та правди, за які на українській землі йде битва», — наголосив очільник МКІП.
Як повідомляв Укрінформ, Катрін Денев прочитала вірш Лесі Українки «Надія» під час церемонії відкриття 76-го Міжнародного Каннського кінофестивалю.
ukrinform.ua
Оригінал статті на НСПУ: Глава МКІП подякував Катрін Денев за підтримку і солідарність
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.