Глава — вогонь! (завжди перевіряйте інформацію!)
![Глава — вогонь! (завжди перевіряйте інформацію!) Глава — вогонь! (завжди перевіряйте інформацію!)](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1616229822_6239074.png)
Глава — вогонь! (завжди перевіряйте інформацію!)
Так, людоньки! Хочу попередити всіх, хто чита “Сльози короля…” Готуйтесь! Сьогодні Мію понесло й закрутило. Глава — вогонь! В кращих традиціях слр (ну, так вийшло;)! Там і владний герой (без нього тепер нікуди), й сильні почуття, й дуже відверто, й страх як емоційно. Одним словом,
Коротше, погнали! (Сьогодні після восьмої вечора!)
Тим, хто читає Міа Натан ніколи нудьгувати!
Гарного вечора та гострих відчуттів з перчиком на сон грядущий!
Оригінал статті на Букнет: Глава — вогонь! (завжди перевіряйте інформацію!)
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.