Геловін_2021. Хто мій співавтор?
![Геловін_2021. Хто мій співавтор? Геловін_2021. Хто мій співавтор?](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1632852458_7561182.jpg)
Геловін_2021. Хто мій співавтор?
Доброго дня шановні читачі☕
Нещодавно Ана Пахомова запропонувала цікавий проект, під назвою Геловін _2021. Я відразу зрозуміла, що дуууже хочу спробувати себе в новому жанрі:) Проте, якщо відверто, боялася, що не вистачить часу, і не вагаючись зателефонувала одному автору з Букнет. Як виявилося в цієї людини вже були думки щодо історії, як і в мене, тому ми вирішили об’єднати історії, більш того дві культури. Що з цього вийде дізнаємося вже скоро. Проте дуже цікаво, чи зможете Ви відгавати, кого я вибрала собі в співавтори. Дам маленькі підказочки:
– надзвичайно талановита, добра (терпить мене;) людина, має багато цікавих історій.
– І я ще з нею не працювала.
Ось обкладинка для апетиту:)
Чекаю на Ваші припущення
Ваша Каміла♥️
Оригінал статті на Букнет: Геловін_2021. Хто мій співавтор?
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.