“Гарячі новинки від колег”

“Гарячі новинки від колег”

“Гарячі новинки від колег”

Любі читачі!

1. Друг мого брата.

Анотація до книги “Друг мого брата”

Раніше я його не любила. Зараз нічого не змінилося, але провівши з ним незабутню ніч, я закохалася. Цей поганий хлопець зробив мене божевільною, тільки є одна проблема : він не хоче бути зі мною! Для нього дівчина – це переспати один раз, проте я зроблю все можливе, щоб цей поганий хлопець став моїм!
В тесті присутні відверті сцени,нецензурна лексика,куріння.

ЧИТАТИ ТУТ

2. Незаймана

Анотація до книги “Незаймана”

Чи можна мати стосунки не знаючи кохання? Впевнено відповім, що так!
Я користуюсь своєю красою й жодного разу не мала почуттів, не знала їх й не бажала відчути.
Я не мала клопоту, поки в моєму житті не з’явився він… єдиний, котрий має намір довести, що егоїстичне та черстве серце також може покохати.

ЧИТАТИ ТУТ

3.Мій тілоохоронець

 

Анотація до книги “Мій тілоохоронець”

Одна новина назавжди зруйнувала моє спокійне життя провінційної журналістки. У спадок від батька мені дісталася ціла бізнес-імперія, а разом з нею велика кількість ворогів, що бажають позбутися мене. Зважаючи на обставини, я була змушена найняти тілоохоронця. Хто ж знав, що зовсім скоро він стане для мене кимось значно ближчим?

ЧИТАТИ ТУТ

Приємного читання! 

Ваша  Каміла

 

 

Оригінал статті на Букнет: “Гарячі новинки від колег”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Що потрібно знати про програму візитів іноземних видавців на Книжковий Арсенал

«Book Arsenal Fellowship Program 2024» — новий проєкт міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», в межах якого фестиваль відвідають іноземні видавці та літературні агенти, зацікавлені

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес для професіоналів літератури. Про це повідомили на сайті Вільнюса-міста літератури ЮНЕСКО.
Мета конгресу — представити літера

Українські бібліотеки списали понад 26 млн книжок

У 2022 році з бібліотек України списали 12 мільйонів 971 тисячу книжок, у 2023 — 13 мільйонів 165 тисяч. Про це Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого повідомила у відпов

Які письменники увійшли до списку «людей десятиліття» від NV

Медіа NV уклало перелік зі 100 українців, що з 2014-го визначають життя в країні та ведуть її вперед. Про це повідомили на сайті видання.
Перелік уклали за допомогою авторитетних експер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"