Гаряча глава вже на сайті.

Гаряча глава вже на сайті.

Гаряча глава вже на сайті.

Привіт, любі мої!

“Незаймана” 

Уривок для ознайомлення:

— Ого, — розсміялася я. — Ти бачила? — здається я примружилася, а можливо мої повіки стали важкими від випитого. — Здоровань, а злякався. Чого б це раптом, цікаво? — стояла хитаючись не помічаючи, як розмахую ножем.

— Дівчино, заспокойтесь, — хтось за спиною прокричав мені.

— Що?! — розвернулася на сто вісімдесят градусів. — Привіт.

На мене дивились дві пари очей: вже знайомі, жовті, Матвія й темні невідомого мені хлопця.

— Ліно, заспокойся, — кричав мені знайомий з балу.

— Це хто? Я його тут не бачила, — розсміялася я ножем вказуючи на невідомого.

— Це мій друг, Сергій, щойно прийшов.

Ніка ж дивилася на нас й не стримувала свого сміху. Як би я її так добре не знала, подумала б, що вона під дією наркотика.

— Привітулі, — криво усміхнулася я піддаючись в перед й виставляючи ніж перед собою. Ну забула я, що він в руці!

— Аго-гов, — почула я крик й опинилася на підлозі.

Й звісно, мій містичний роман “Афродіта – народжена Смертю”

Уривок з нової глави:

Аід хотів було встати й залишити її на самоті. Від такого його жесту безсмертна затремтіла, їй стало боязко залишитися тут самій, без нього.

— Не залишай мене, — ледь не заплакала вона. — Ти моє спасіння, ти допомагаєш мені отримати омріяний спокій.

Володар підземелля усміхнувся та сів саджаючи її перед собою повернуту спиною до нього. Міцно стис в своїх обіймах та сперся на кам’яний стовбур. Афродіта розтанула, вкотре розчинилася в ньому. Відтепер вона знає, що їй допоможе стримуватися. Заради нього вона не полишить своїх спроб стати нормальною.

Тож, хто ще не читав. Запрошую до нових глав, а також чекаю на нових читачів, що ще не встигли познайомитися з цими книгами)))

Лише ВИ, мої читачі, своєю підтримкою надихаєте мене творити з новою силою, втілювати у життя все нові та нові історії, самовдосконалюватись!

Щиро Ваша Натіко Маєр (NAtiKO)

P.S. чекатиму коментарів від вас))

Оригінал статті на Букнет: Гаряча глава вже на сайті.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Зустрілися два береги

Намагаюсь присвоїти статус “завершено” – нічого не виходить. Можна якось домовитись із адміністрацією, щоб це зробити?

Українські письменники візьмуть участь у Міжнародному фестивалі Аґнона

21-23 червня у Єрусалимі відбудеться Перший Міжнародний фестиваль, присвячений пам’яті Нобелівського лауреата Шмуеля Йосефа Аґнона. Програму фестивалю оприлюднили на сайті Book Forum.
Ф

У Польщі заснували Міжнародну премію за книжки на історичну тематику

У Польщі заснували Міжнародну премію імені Вітольда Пілецького. Заявки на її здобуття приймають до 27 червня, − про це повідомили на сайті Інституту Вітольда Пілецького.
Заснування щорі

Поетика падіння: куди зник герой коміксу «У м’яті»?

Борис Філоненко. Антон Рєзніков. Данил Штангеєв. У м’яті. – Київ: IST Publishing, 2020 – 64 с.
Якщо ви стежите за українським коміксовим ринком уже досить давно – маєте пам’ятати ті час

В Івано-Франківську відкрили виставку до 130-річчя Євгена Коновальця

14 червня, у день народження голови Проводу ОУН Євгена Коновальця, голова обласної ради Олександр Сич підписав розпорядження Про нагородження ювілейною відзнакою «130 років Євгену Коновальцю». Такі меда

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"