Гаряча глава вже на сайті.

Гаряча глава вже на сайті.

Гаряча глава вже на сайті.

Привіт, любі мої!

“Незаймана” 

Уривок для ознайомлення:

— Ого, — розсміялася я. — Ти бачила? — здається я примружилася, а можливо мої повіки стали важкими від випитого. — Здоровань, а злякався. Чого б це раптом, цікаво? — стояла хитаючись не помічаючи, як розмахую ножем.

— Дівчино, заспокойтесь, — хтось за спиною прокричав мені.

— Що?! — розвернулася на сто вісімдесят градусів. — Привіт.

На мене дивились дві пари очей: вже знайомі, жовті, Матвія й темні невідомого мені хлопця.

— Ліно, заспокойся, — кричав мені знайомий з балу.

— Це хто? Я його тут не бачила, — розсміялася я ножем вказуючи на невідомого.

— Це мій друг, Сергій, щойно прийшов.

Ніка ж дивилася на нас й не стримувала свого сміху. Як би я її так добре не знала, подумала б, що вона під дією наркотика.

— Привітулі, — криво усміхнулася я піддаючись в перед й виставляючи ніж перед собою. Ну забула я, що він в руці!

— Аго-гов, — почула я крик й опинилася на підлозі.

Й звісно, мій містичний роман “Афродіта – народжена Смертю”

Уривок з нової глави:

Аід хотів було встати й залишити її на самоті. Від такого його жесту безсмертна затремтіла, їй стало боязко залишитися тут самій, без нього.

— Не залишай мене, — ледь не заплакала вона. — Ти моє спасіння, ти допомагаєш мені отримати омріяний спокій.

Володар підземелля усміхнувся та сів саджаючи її перед собою повернуту спиною до нього. Міцно стис в своїх обіймах та сперся на кам’яний стовбур. Афродіта розтанула, вкотре розчинилася в ньому. Відтепер вона знає, що їй допоможе стримуватися. Заради нього вона не полишить своїх спроб стати нормальною.

Тож, хто ще не читав. Запрошую до нових глав, а також чекаю на нових читачів, що ще не встигли познайомитися з цими книгами)))

Лише ВИ, мої читачі, своєю підтримкою надихаєте мене творити з новою силою, втілювати у життя все нові та нові історії, самовдосконалюватись!

Щиро Ваша Натіко Маєр (NAtiKO)

P.S. чекатиму коментарів від вас))

Оригінал статті на Букнет: Гаряча глава вже на сайті.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Що потрібно знати про програму візитів іноземних видавців на Книжковий Арсенал

«Book Arsenal Fellowship Program 2024» — новий проєкт міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», в межах якого фестиваль відвідають іноземні видавці та літературні агенти, зацікавлені

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес для професіоналів літератури. Про це повідомили на сайті Вільнюса-міста літератури ЮНЕСКО.
Мета конгресу — представити літера

Українські бібліотеки списали понад 26 млн книжок

У 2022 році з бібліотек України списали 12 мільйонів 971 тисячу книжок, у 2023 — 13 мільйонів 165 тисяч. Про це Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого повідомила у відпов

Які письменники увійшли до списку «людей десятиліття» від NV

Медіа NV уклало перелік зі 100 українців, що з 2014-го визначають життя в країні та ведуть її вперед. Про це повідомили на сайті видання.
Перелік уклали за допомогою авторитетних експер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"