Гаряча глава вже на сайті.

Гаряча глава вже на сайті.

Гаряча глава вже на сайті.

Привіт, любі мої!

“Незаймана” 

Уривок для ознайомлення:

— Ого, — розсміялася я. — Ти бачила? — здається я примружилася, а можливо мої повіки стали важкими від випитого. — Здоровань, а злякався. Чого б це раптом, цікаво? — стояла хитаючись не помічаючи, як розмахую ножем.

— Дівчино, заспокойтесь, — хтось за спиною прокричав мені.

— Що?! — розвернулася на сто вісімдесят градусів. — Привіт.

На мене дивились дві пари очей: вже знайомі, жовті, Матвія й темні невідомого мені хлопця.

— Ліно, заспокойся, — кричав мені знайомий з балу.

— Це хто? Я його тут не бачила, — розсміялася я ножем вказуючи на невідомого.

— Це мій друг, Сергій, щойно прийшов.

Ніка ж дивилася на нас й не стримувала свого сміху. Як би я її так добре не знала, подумала б, що вона під дією наркотика.

— Привітулі, — криво усміхнулася я піддаючись в перед й виставляючи ніж перед собою. Ну забула я, що він в руці!

— Аго-гов, — почула я крик й опинилася на підлозі.

Й звісно, мій містичний роман “Афродіта – народжена Смертю”

Уривок з нової глави:

Аід хотів було встати й залишити її на самоті. Від такого його жесту безсмертна затремтіла, їй стало боязко залишитися тут самій, без нього.

— Не залишай мене, — ледь не заплакала вона. — Ти моє спасіння, ти допомагаєш мені отримати омріяний спокій.

Володар підземелля усміхнувся та сів саджаючи її перед собою повернуту спиною до нього. Міцно стис в своїх обіймах та сперся на кам’яний стовбур. Афродіта розтанула, вкотре розчинилася в ньому. Відтепер вона знає, що їй допоможе стримуватися. Заради нього вона не полишить своїх спроб стати нормальною.

Тож, хто ще не читав. Запрошую до нових глав, а також чекаю на нових читачів, що ще не встигли познайомитися з цими книгами)))

Лише ВИ, мої читачі, своєю підтримкою надихаєте мене творити з новою силою, втілювати у життя все нові та нові історії, самовдосконалюватись!

Щиро Ваша Натіко Маєр (NAtiKO)

P.S. чекатиму коментарів від вас))

Оригінал статті на Букнет: Гаряча глава вже на сайті.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Наталя Талалай. Мій Памук

За даними турецького видавництва «Yapı Kredi Yayınları», де виходять друком твори Орхана  Памука, станом на 2021 рік Памук написав двадцять три книжки і отримав безліч міжнародних літературних премій —

Щодо Спартака Субботи відкрили кримінальне провадження

Шевченківське управління поліції Головного управління Національної поліції в Києві проводить досудове розслідування щодо факту можливих протиправних дій з боку блогера, автора книжки «П

Визначений лавреат Всеукраїнської літературної премії імені Романа Гамади

25 вересня, напередодні 64-ої річниці від дня народження українського письменника, сходознавця і перекладача Романа Гамади у залі Інституту Франкознавства Львівського Національного університету імені

Читомо серед 25 українських медіа, що пройшли перевірку на прозорість і достовірність новин

25 українських новинних медіа, серед яких Читомо, отримали рейтинг від NewsGuard. Про це повідомляє Ініціатива журналістської довіри (JTI).
 
Основна мета програми — перевірити, чи відп

Премія Читомо: результати технічного відбору

25 вересня Премія Читомо оголосила результати технічного відбору. Премія Читомо — це відзнака за видатні досягнення дієвців українського книговидання та літературної сфери, започаткован

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"