Галина Крук отримала медаль «За сприяння Збройним силам України»
Поетка й перекладачка Галина Крук отримала медаль «За сприяння Збройним силам України». Про це вона повідомила на своїй фейсбук-сторінці.
«Дякую за високу оцінку моїх скромних зусиль, насправді це нагорода для всіх тих, хто відгукувався на волонтерські збірки і допомагав, чим міг, бо лише спільними зусиллями ми сильні. Слава Україні! Героям слава!», — написала вона.
Галина Крук — українська поетка, перекладачка, кіносценаристка та дослідниця літератури. Її твори перекладені більше ніж на 20 мов.
Нагадаємо, Андрій Любка та Євген Лір теж отримали нагороду від Залужного «За сприяння війську». Раніше Сергій Жадан та Олег Каданов отримали пам’ятну медаль «За оборону міста-героя Харкова» за свою волонтерську допомогу Збройним силам України.
Чільна світлина: Litosvita
Оригінал статті на Suspilne: Галина Крук отримала медаль «За сприяння Збройним силам України»
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.