Галина Крук виступила на музичному фестивалі в Данії

Галина Крук виступила на музичному фестивалі в Данії

Письменниця Галина Крук взяла участь у 50-му Роскільському музичному фестивалі у Данії. Про це вона повідомила на своїй фейсбук-сторінці.

У межах напрямку «Україна та реалії російсько-української війни» Галина Крук взяла участь у читанні українських віршів із перекладом на данську.

 

Окрім читань, Українсько-Данський молодіжний дім організував розмову про ситуацію в Україні та флешмоб, де всі охочі могли навчитися співати пісню «Ой у лузі червона калина» українською і данською.

 

Крук зазначила, що навіть попри побоювання, чи пасує тема війни до велелюдного музичного фестивалю, вона побачила сенс у цих заходах і щиру реакцію авдиторії.

 

«Весь цей час мене не покидало враження, що між нашим і всім решта світом прірва, що такі ж раніше безтурботні молоді люди в Україні зараз позбавлені права на радість, на відпочинок, а подекуди навіть — на життя. Я насправді заламалася, мала враження, що приїхала із похорону на свято, абсолютно до цього не готова», — зауважила письменниця. Вона зазначила, що вдячна організаторам за можливість відвідати фестиваль та події, пов’язані з Україною.

 

Серед музичних гедлайнерів 2021 року були Post Malone  і The Strokes, Dua Lipa і Tyler, the Creator, Megan Thee Stallion, Robert Plant & Alison Krauss, The Smile, Kacey Musgraves, TLC, The Blaze, Phoebe Bridgers, Mitski, Big Thief і Little Simz, а також St. Vincent, HAIM, IDLES, Black Pumas, Arlo Parks, Fontaines D.C, загалом 92 виконавці з усього світу.  

 

Україну представляли Dakhabrakha та alyona alyona.

 

Роскільський фестиваль — музичний фестиваль у Данії, який щорічно проводять на південь від Роскілле. Це один із найбільших музичних фестивалів у Європі. Заснований у 1971 році. 

 

У 1972 році фестиваль перейшов під керівництво Roskilde Foundation, яка відтоді керує фестивалем як некомерційною організацією для розвитку та підтримки музики, культури та гуманізму. У 2014 році Roskilde Foundation надала учасникам фестивалю можливість номінувати та голосувати за те, які організації мають отримати кошти, зібрані фестивалем.

 

Нагадаємо, Галина Крук серед інших письменників і письменниць закликала Володимира Зеленського підписати закони, що сприяють українському книговиданню.

 

 

Чільне фото: roskilde-festival.dk

Оригінал статті на Suspilne: Галина Крук виступила на музичному фестивалі в Данії

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Instagram відновив сторінку Асоціації родин захисників «Азовсталі»

Instagram повернув доступ до сторінки Асоціації родин захисників «Азовсталі» через добу після блокування. Про це повідомила представниця асоціації родин захисників Ганна Науменко.
З кіл

TikTok просуває російський контент попри власну заборону

У TikTok з’являється новий контент для російських користувачів попри заборону самої соцмережі. Про це повідомляють у звіті некомерційної організації Tracking Exposed.
Згідно з політикою

В Ужгороді відкриють ювілейну виставку картин до 75-річчя художника Шандора Балога

Відкриття виставки відбудеться 12 серпня о 15:00 у Закарпатському обласному музеї народної архітектури та побуту.

Шандор Балог народився 13 серпня 1947 року в селі Великі Геївці. У 1965 році закінчив

Українські юристи закликали Зеленського підписати закон про заборону імпорту російських книжок

Українські правники закликали президента України підписати закон 2309-ІХ, що забороняє імпорт книжок з росії та білорусі та передбачає, що в Україні книжки видаватимуть в перекладі укра

Понад 50 тисяч учнів в Уганді, Гані та Зімбабве отримають доступ до книжок у школах

У межах програми «Африканська скринька історій» (“African Story Box”) благодійна організація Book Aid International передає книжки до 76 шкіл Уганди, Гани та Зімбабве. Про це повідомили

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"