Гайда в Карпати за пригодами?

Гайда в Карпати за пригодами?

Гайда в Карпати за пригодами?

Ну що, я вже вас дістала зі своїми блогами, так? Ну ви ж в курсі, що як на мене щось найде – то пишу-пишу-пишу, аж поки пальці не болітимуть від напруги)

Історія вийшла дуже атмосферною, моторошною та надзвичайно захопливою. Ось реально бачиш все те, що відбувається з героями, й сироту йдуть сиротами від хвилювання – а чи зможуть, встигнуть, здогадаються?! Ті ще нерви потрібно мати, скажу я вам) Особисто мені подобається те, що Хранитель не виглядає як казка – скоріш вже її страшна версія, але це не відштовхує, а додає особливої гостроти)

Цікавий погляд на українську міфологію, її персонажів та те, яким може бути їхнє сучасне існування) Чи всі вони поховалися у ліси та знищені “людиною розумною”? Ви здивуєтеся, як спритно вони ховаються від людей та обдурюють нас. Придивіться краще, і правда сама знайде вас)

Світловолоса мавка простягнула руки вперед і висмоктувала життєву силу Івана. Яскраве жовте світло йшло від грудей чоловіка до її долонь. Мольфар стояв непорушно, розпроставши руки, в одній з яких і досі тримав запалену люльку. Його бліде обличчя не зображало жодних емоцій, він був схожий на мармурову статую.

Через розбиту віконну шибку злетілися чорні птахи, дуже схожі на круків, але дещо більші. Усі вони одразу накинулися на Степана та облітаючи з різних сторін почали клювати його тіло, яке перетворювалося на чугайстера. Марк зрозумів, цей чоловік зможе подбати про себе, а от шанси на виживання Івана з кожною секундою зменшувалися. Не довго думаючи, хлопець підбіг до мавки та усією своєю вагою повалив її на трухляву підлогу. Світло, яке поєднувало мавку та мольфара зникло, проте чоловік продовжував стояти непорушно.

Марк відчув пручання мавки. Вона намагалася його відштовхнути від себе, дряпалася, спробувала укусити руку, але все видалося марним. Біля вуха почулося гучне вороняче каркання і різкий біль пронизав спину. Хлопець зрозумів, на нього напала мавка у вигляді крука та активно дряпає і кусає його тіло. Хриплим голосом Степан прокричав:

–  Перетворюйся на чугайстера, інакше їх не здолаєш.

 

 

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Гайда в Карпати за пригодами?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Поезія Мусаковської і Андруховича — нові переклади за кордоном

У США вийшли поетичні збірки Set change («Зміна декорацій») Юрія Андруховича та The God of Freedom («Бог свободи») Юлії Мусаковської. 
Поетична збірка Юрія Андруховича вийшла в американ

У Львові одну з вулиць перейменували на честь Ірини Фаріон

У Львові вулицю Технічну перейменували на честь Ірини Фаріон — мовознавиці, громадської діячки та колишньої депутатки, вбитої у липні 2024 року. Рішення про це ухвалили на засіданні Льв

Переклади осені: іспанська фантастика, американський роман і політична сатира зі Шрі-Ланки

Цієї осені ледь не кожне українське видавництво стикнулося із затримками з друком. Втім, це не завадило порадувати читачів новинками, адже ідеальний сезон для проведення часу із книжкою

Російську літературу переробляють на туалетний папір на Волині

У Ковелі збирають російську літературу для подальшого перероблювання. Ініціаторами стали місцеві волонтери громадської організації UA Resistance Foundation.
Зібрані книжки активісти від

Лавреат Гонкурівської премії Камель Дауд опинився в центрі судового скандалу

Камеля Дауда, цьогорічного лауреата Гонкурівської премії, звинуватили у використанні реальної історії життя пацієнтки його дружини як основи для роману «Гурії».
Роман розповідає історію

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"