Гайда в Карпати за пригодами?
![Гайда в Карпати за пригодами? Гайда в Карпати за пригодами?](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1611672335_1408407.jpg)
Гайда в Карпати за пригодами?
Ну що, я вже вас дістала зі своїми блогами, так? Ну ви ж в курсі, що як на мене щось найде – то пишу-пишу-пишу, аж поки пальці не болітимуть від напруги)
Історія вийшла дуже атмосферною, моторошною та надзвичайно захопливою. Ось реально бачиш все те, що відбувається з героями, й сироту йдуть сиротами від хвилювання – а чи зможуть, встигнуть, здогадаються?! Ті ще нерви потрібно мати, скажу я вам) Особисто мені подобається те, що Хранитель не виглядає як казка – скоріш вже її страшна версія, але це не відштовхує, а додає особливої гостроти)
Цікавий погляд на українську міфологію, її персонажів та те, яким може бути їхнє сучасне існування) Чи всі вони поховалися у ліси та знищені “людиною розумною”? Ви здивуєтеся, як спритно вони ховаються від людей та обдурюють нас. Придивіться краще, і правда сама знайде вас)
Світловолоса мавка простягнула руки вперед і висмоктувала життєву силу Івана. Яскраве жовте світло йшло від грудей чоловіка до її долонь. Мольфар стояв непорушно, розпроставши руки, в одній з яких і досі тримав запалену люльку. Його бліде обличчя не зображало жодних емоцій, він був схожий на мармурову статую.
Через розбиту віконну шибку злетілися чорні птахи, дуже схожі на круків, але дещо більші. Усі вони одразу накинулися на Степана та облітаючи з різних сторін почали клювати його тіло, яке перетворювалося на чугайстера. Марк зрозумів, цей чоловік зможе подбати про себе, а от шанси на виживання Івана з кожною секундою зменшувалися. Не довго думаючи, хлопець підбіг до мавки та усією своєю вагою повалив її на трухляву підлогу. Світло, яке поєднувало мавку та мольфара зникло, проте чоловік продовжував стояти непорушно.
Марк відчув пручання мавки. Вона намагалася його відштовхнути від себе, дряпалася, спробувала укусити руку, але все видалося марним. Біля вуха почулося гучне вороняче каркання і різкий біль пронизав спину. Хлопець зрозумів, на нього напала мавка у вигляді крука та активно дряпає і кусає його тіло. Хриплим голосом Степан прокричав:
– Перетворюйся на чугайстера, інакше їх не здолаєш.
Оригінал статті на Букнет: Гайда в Карпати за пригодами?
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.