Гайда в Карпати за пригодами?

Гайда в Карпати за пригодами?

Гайда в Карпати за пригодами?

Ну що, я вже вас дістала зі своїми блогами, так? Ну ви ж в курсі, що як на мене щось найде – то пишу-пишу-пишу, аж поки пальці не болітимуть від напруги)

Історія вийшла дуже атмосферною, моторошною та надзвичайно захопливою. Ось реально бачиш все те, що відбувається з героями, й сироту йдуть сиротами від хвилювання – а чи зможуть, встигнуть, здогадаються?! Ті ще нерви потрібно мати, скажу я вам) Особисто мені подобається те, що Хранитель не виглядає як казка – скоріш вже її страшна версія, але це не відштовхує, а додає особливої гостроти)

Цікавий погляд на українську міфологію, її персонажів та те, яким може бути їхнє сучасне існування) Чи всі вони поховалися у ліси та знищені “людиною розумною”? Ви здивуєтеся, як спритно вони ховаються від людей та обдурюють нас. Придивіться краще, і правда сама знайде вас)

Світловолоса мавка простягнула руки вперед і висмоктувала життєву силу Івана. Яскраве жовте світло йшло від грудей чоловіка до її долонь. Мольфар стояв непорушно, розпроставши руки, в одній з яких і досі тримав запалену люльку. Його бліде обличчя не зображало жодних емоцій, він був схожий на мармурову статую.

Через розбиту віконну шибку злетілися чорні птахи, дуже схожі на круків, але дещо більші. Усі вони одразу накинулися на Степана та облітаючи з різних сторін почали клювати його тіло, яке перетворювалося на чугайстера. Марк зрозумів, цей чоловік зможе подбати про себе, а от шанси на виживання Івана з кожною секундою зменшувалися. Не довго думаючи, хлопець підбіг до мавки та усією своєю вагою повалив її на трухляву підлогу. Світло, яке поєднувало мавку та мольфара зникло, проте чоловік продовжував стояти непорушно.

Марк відчув пручання мавки. Вона намагалася його відштовхнути від себе, дряпалася, спробувала укусити руку, але все видалося марним. Біля вуха почулося гучне вороняче каркання і різкий біль пронизав спину. Хлопець зрозумів, на нього напала мавка у вигляді крука та активно дряпає і кусає його тіло. Хриплим голосом Степан прокричав:

–  Перетворюйся на чугайстера, інакше їх не здолаєш.

 

 

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Гайда в Карпати за пригодами?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Проєкт Читомо і PEN «Слова і кулі» вийде друком у форматі книжки

В Україні виходить друком збірка інтерв’ю з українськими письменниками та журналістами, які стали військовими та волонтерами «Слова і кулі».
До видання увійдуть розмови з людьми, які «р

Створили петицію щодо усунення Булґакова з публічного простору

Громадські активісти закликали підтримати петицію щодо усунення Міхаїла Булґакова з публічного простору Києва. Про це йдеться у петиції на сайті Київської міської ради.
Автор петиції —

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"