Гад зі знижкою!

Гад зі знижкою!

Гад зі знижкою!

Друзі!

Якдо ви ще не встигли познайомитися з головними героями, то запрошую! Я їх дуже люблю, вони чудові, дорослі, розумні, кожен зі своїми тараканами, але вони зможуть подолати все та порозумітися.

Вас чекають інтриги, пригоди, трохи гумора та нелегкий шлях від ненависті до кохання.

ДОЛУЧАЙТЕСЯ!

“Моя заборонена наречена”

“Мій неможливий наречений”

АНОТАЦІЯ

Я маю виконати нездійсненну місію: увійти в довіру, прив’язати до себе того, хто давно не вірить жінкам. Для нього ми лише розвага – живі ляльки, яких легко замінити. Через нього я була змушена кинути все, бігти з планети і потрапила у полон. Але вибору немає… Я повинна прокрастися в його душу, розгадати його таємниці. Ось тільки чим це обернеться для мене?

ТІЗЕР

– Вибач, я не можу, – розвела вона руками. – Мене і сюди відпускати не хотіли. Діти важко переживають тривале розставання з тим, з ким у них прив’язка. Я потрібна їм. Ти… – вона на мить закусила губу, немов не бажаючи договорювати, – якщо Паула зовсім не влаштовує, можеш укласти контракт з метаморфами… Оплатиш – надішлють точно таку, як замовиш.

– Ти що мені пропонуєш?!

Спітнілі яйця бабуїна, та що за хрінь відбувається! Ще годину тому я відкрутив би їй голову голими руками, якби вона тільки мені попалася – а тут вмовляю повернутися на роль нареченої!

– Вихід із ситуації, – знизала вона плечима. – Не хочеш – не оплачуй.

– Тоді я оплачую тебе!

– Діти, Дірайме. Я повертаюся до дітей.

– Я знайду тебе! – вирвалося швидше, ніж я встиг зупинити думку, яка казна-звідки взялася.

Лундан хитнула головою, ніби кажучи, що не знайду. Звичайно, не знайду: витече крізь пальці, змінить вигляд, пройде поруч – не впізнаю…

 

ПРИЄМНОГО ЧИТАННЯ!

Оригінал статті на Букнет: Гад зі знижкою!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Одесі створили мапу об’єктів культурної спадщини, пошкоджених унаслідок ворожих атак

В Одесі розробили мапу, на яку нанесені постраждалі через обстріли об’єкти культурної спадщини з охоронної зони ЮНЕСКО.

Про це повідомляє Одеська міськрада, передає Укрінформ.

Курков: Там, де говорять про війну з Україною, має бути наш голос

Український письменник Андрій Курков пояснив, чому погодився на розмову подію «Нотатки про вторгнення: Маша Гессен та Андрій Курков у розмові про війну Росії в Україні, що триває» у меж

Оголосили короткий список Букерівської премії-2023

Букерівська премія оголосила короткий список творів, що претендують на нагороду у 2023 році. Про це повідомили на сайті премії.
До шортлиста увійшли:
 

Study for Obedience («Навчання с

У Львові стартував тиждень скульптури

У Львові стартував Львівський тиждень скульптури «Старе і Нове/Нове і Старе», під час якого планують показати більше 300 скульптур, об’єктів та інсталяцій.

Про це повідомляє

В Україні дозволили писати з малої літери топоніми «росія» і «москва»

В Україні написання слів «росія», «москва» тощо офіційно дозволили писати з малої букви у неофіційних текстах. Про це повідомили у Національній комісії зі стандартів державної мови.
З м

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"