В Італії проводять виставку українських ілюстраторів
![В Італії проводять виставку українських ілюстраторів В Італії проводять виставку українських ілюстраторів](https://chytomo.com/wp-content/uploads/2021/09/Graphic-Days-Torino.jpg)
В Італії на 6 Міжнародному фестивалі візуального дизайну Graphic Days Torino 2021 триває виставковий проєкт про українську ілюстрацію Eyes on Ukraine. Про це йдеться на фейсбук-сторінці клубу ілюстраторів Pictoric.
У межах виставки проводили майстеркласи, презентації (серед яких представили журнал про від Telegraf.design), дискусії, лекції, зокрема про історію української ілюстрації. На ній експонують кілька напрямків візуального дизайну:
- зіни – роботи студентів НАОМА, присвячені локальним історіям та подорожам Україною;
- кураторський проєкт клубу Pictoric #YellowBlue – ілюстративні постери про незвичну, не туристичну Україну
- 18 українських дитячих книжкових проєктів, що перемагали на українських та міжнародних конкурсах за останні 5 років. Серед них «Школознавство» (видавництва «Портал»), «Розшукується Зіна», «Острів скарбів» (видавництва Nebo BookLab Publishing), «Історія, яку розповіла Жука» (Видавництво Старого Лева) та інші;
- найкращі книжки від Книжкового Арсеналу;
- виставка плакатів про Георгія Нарбута видавництва «Родовід»;
- витяги з журналу «Telegraf» про українську ілюстрацію та дизайн.
«Минулого року наш відділ Українськогo інститутy запустив програму з підтримки виставкових проєктів за кордоном Visualise. Ми провели перший конкурс, за результатами якого мали двох переможців: італійська асоціація Print club Torino та їх ініціатива з проведення виставки української ілюстрації спільно з клубом Pictoric. Ми готувались до неї майже рік. 16 вересня було відкриття», − розповіла в ексклюзивному коментарі Читомо керівниця напрямку візуального мистецтва Українського інституту Анастасія Євсєєва.
Виставку, що триватиме до 26 вересня, організували клуб українських ілюстраторів Pictoric спільно з Association for social promotion Print Club Torino (Італія), за підтримки Українського інституту, під патронатом Посольства України в Італії, Генерального Консульства України у Мілані.
Graphic Days Torino − міжнародний щорічний фестиваль візуального дизайну та ілюстрації, який проводять у Турині.
Зауважимо, клуб Pictoric організовував великі групові виставки українських ілюстраторів у Німеччині, Португалії, Польщі, Франції, Грузії. Минулого року провели виставку у Південній Кореї.
Фотографії з фейсбук-сторінки Pictoric.
Оригінал статті на Suspilne: В Італії проводять виставку українських ілюстраторів
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.