В Італії проводять виставку українських ілюстраторів

В Італії проводять виставку українських ілюстраторів

В Італії на 6 Міжнародному фестивалі візуального дизайну Graphic Days Torino 2021 триває виставковий проєкт про українську ілюстрацію Eyes on Ukraine. Про це йдеться на фейсбук-сторінці клубу ілюстраторів Pictoric.

У межах виставки проводили майстеркласи, презентації (серед яких представили журнал про від Telegraf.design), дискусії, лекції, зокрема про історію української ілюстрації. На ній експонують кілька напрямків візуального дизайну:

 

  • зіни – роботи студентів НАОМА, присвячені локальним історіям та подорожам Україною;
  • кураторський проєкт клубу Pictoric #YellowBlue – ілюстративні постери про незвичну, не туристичну Україну
  • 18 українських дитячих книжкових проєктів, що перемагали на українських та міжнародних конкурсах за останні 5 років. Серед них «Школознавство» (видавництва «Портал»), «Розшукується Зіна», «Острів скарбів» (видавництва Nebo BookLab Publishing), «Історія, яку розповіла Жука» (Видавництво Старого Лева) та інші;
  • найкращі книжки від Книжкового Арсеналу;
  • виставка плакатів про Георгія Нарбута видавництва «Родовід»;
  • витяги з журналу «Telegraf» про українську ілюстрацію та дизайн.

«Минулого року наш відділ Українськогo інститутy запустив програму з підтримки виставкових проєктів за кордоном Visualise. Ми провели перший конкурс, за результатами якого мали двох переможців: італійська асоціація Print club Torino та їх ініціатива з проведення виставки української ілюстрації спільно з клубом Pictoric. Ми готувались до неї майже рік. 16 вересня було відкриття», − розповіла в ексклюзивному коментарі Читомо керівниця напрямку візуального мистецтва Українського інституту Анастасія Євсєєва.

 

Виставку, що триватиме до 26 вересня, організували клуб українських ілюстраторів Pictoric спільно з Association for social promotion Print Club Torino (Італія), за підтримки Українського інституту, під патронатом Посольства України в Італії, Генерального Консульства України у Мілані.

 

Graphic Days Torino − міжнародний щорічний фестиваль візуального дизайну та ілюстрації, який проводять у Турині.

 

Зауважимо, клуб Pictoric організовував великі групові виставки українських ілюстраторів у Німеччині,  Португалії, Польщі, Франції, Грузії. Минулого року провели виставку у Південній Кореї.

 

Фотографії з фейсбук-сторінки Pictoric.

Оригінал статті на Suspilne: В Італії проводять виставку українських ілюстраторів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка 20% – тільки до 24:00

Тільки 22.10.2021 діє знижка на бестселер, що захоплює увагу з першої до останньої сторінки й підтверджує, що кохання непереможне. ВСТИГНІТЬ ПРИДБАТИ ДЕШЕВШЕ!

https://booknet.com/uk/book/tretm-budesh-b355426

Анотація до книги “Третім будеш?”

Від

Низька ціна / Що почитати у прохолодні вечори

Вітаю, красуні))

Сьогодні діє знижка на еротичну книгу Іграшка

Ціна
45 33.75 UAH

Анотація до книги “Іграшка”

Іноді здається, що бути зачиненою у золотій клітці це найкраще, що може з тобою статись. Особливо тоді,

Знижка на емоційно-пристрасний цикл!

Вітаю мої любі!

Цей блог присвячений моїм історіям про двох братів: Ніколаса та Томаса. Їхні історія кохання дуже різні та водночас схожі: емоціями, переживаннями та боротьбою за своє щастя.

 І для запалу вашого інтересу,

Не вір мені більше

Привіт, мої любі читачі!

Пропоную звернути увагу на книгу

НЕ ВІР МЕНІ БІЛЬШЕ

від

Уляни Пас

Одного разу переді мною постав вибір: красивий, харизматичний музикант, котрий не знає слова “ні”, та одногрупник

Невеличкі зміни в викладці

Привітики мої любі!

Радію, що ви зі мною й сподіваюсь на ваше розуміння. Пробачте, але завтра не буде викладки продовження роману “Смак пристрасті”.  нова главу буде  в неділю,як завжди, о 9.00.

Пробачте за незручності,

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Перейти до "Нові автори"