В Італії проводять виставку українських ілюстраторів

В Італії проводять виставку українських ілюстраторів

В Італії на 6 Міжнародному фестивалі візуального дизайну Graphic Days Torino 2021 триває виставковий проєкт про українську ілюстрацію Eyes on Ukraine. Про це йдеться на фейсбук-сторінці клубу ілюстраторів Pictoric.

У межах виставки проводили майстеркласи, презентації (серед яких представили журнал про від Telegraf.design), дискусії, лекції, зокрема про історію української ілюстрації. На ній експонують кілька напрямків візуального дизайну:

 

  • зіни – роботи студентів НАОМА, присвячені локальним історіям та подорожам Україною;
  • кураторський проєкт клубу Pictoric #YellowBlue – ілюстративні постери про незвичну, не туристичну Україну
  • 18 українських дитячих книжкових проєктів, що перемагали на українських та міжнародних конкурсах за останні 5 років. Серед них «Школознавство» (видавництва «Портал»), «Розшукується Зіна», «Острів скарбів» (видавництва Nebo BookLab Publishing), «Історія, яку розповіла Жука» (Видавництво Старого Лева) та інші;
  • найкращі книжки від Книжкового Арсеналу;
  • виставка плакатів про Георгія Нарбута видавництва «Родовід»;
  • витяги з журналу «Telegraf» про українську ілюстрацію та дизайн.

«Минулого року наш відділ Українськогo інститутy запустив програму з підтримки виставкових проєктів за кордоном Visualise. Ми провели перший конкурс, за результатами якого мали двох переможців: італійська асоціація Print club Torino та їх ініціатива з проведення виставки української ілюстрації спільно з клубом Pictoric. Ми готувались до неї майже рік. 16 вересня було відкриття», − розповіла в ексклюзивному коментарі Читомо керівниця напрямку візуального мистецтва Українського інституту Анастасія Євсєєва.

 

Виставку, що триватиме до 26 вересня, організували клуб українських ілюстраторів Pictoric спільно з Association for social promotion Print Club Torino (Італія), за підтримки Українського інституту, під патронатом Посольства України в Італії, Генерального Консульства України у Мілані.

 

Graphic Days Torino − міжнародний щорічний фестиваль візуального дизайну та ілюстрації, який проводять у Турині.

 

Зауважимо, клуб Pictoric організовував великі групові виставки українських ілюстраторів у Німеччині,  Португалії, Польщі, Франції, Грузії. Минулого року провели виставку у Південній Кореї.

 

Фотографії з фейсбук-сторінки Pictoric.

Оригінал статті на Suspilne: В Італії проводять виставку українських ілюстраторів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Поетична книжка української авторки увійшла в список читаня від Forbes

Дебютна поетична збірка перекладачки Оксани Максимчук “Still city” увійшла до переліку рекомендованого літнього читання від Forbes.
«У своїй першій збірці англійською мовою американка у

«Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко видали у формі артбуку

Видавництво «Комора» перевидало «Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко у форматі артбуку. Про це видавництво повідило Читомо.
Нове видання доповнене ілюстраціями художниці Олі Стрю

У США вийде книжка Оксани Луцишиної Love Life

У серії Українського наукового інституту Гарвардського університету вийде роман Оксани Луцишиної Love Life («Любовне життя»). Про це повідомили на фейсбук-сторінці університету.
Роман н

Професор Єльського університету перерахував $20 тисяч на навчання українських захисників

Американський філософ, професор Єльського університету Джейсон Стенлі перерахував Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» $20 000, які отримав за роботу почесним професором

Оголосили лавреатів американської премії The Carnegie Medal

Американська бібліотечна асоціація оголосила лавреатів щорічної літературної премії The Carnegie Medal. Про це повідомляється на сайті асоціації.
Книжка The Berry Pickers («Збирачі ягод

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"