В Італії відкрили виставку до 700-річчя з дня смерті Данте

В Італії відкрили виставку до 700-річчя з дня смерті Данте

В Італії відкрили виставку до 700-річчя з дня смерті Данте. Експозиція відкриється у Музеї мистецтва в Равенні, де минули його останні дні, та допоможе дослідити шлях поета у вигнанні.

Як повідомляє видання Artnet, виставка називається “Мистецтво під час вигнання”. На ній будуть представлені роботи художників, яких шанували за часів Данте, які він міг бачити під час своєї подорожі Італією.

Автор “Божественної комедії” був флорентійським урядовцем, коли у 1302 році потрапив у заслання. Політичні суперники наполягли на тому, щоб він залишив рідну Флоренцію.

Змушений блукати італійським півостровом, Данте пройшов крізь Рим, Верону та Болонью і врешті-решт оселився в місті Равенна, де помер від малярії у 1321 році. Це сталося усього за рік після того, як він завершив свій найвідоміший твір.

Museo d'Arte della città di Ravenn

Museo d’Arte della città di Ravenn

Твори мистецтва, які можна буде побачити на виставці, позичили найбільші музеї світу. Наприклад, Лувр та галерея Уфіцці, які надали роботи “Стигмати Святого Франциска” Маестро делла Кроче та “Поліптих з Бадії” Джотто ді Бондоне.

До експозиції потрапили твори Арнольфо ді Камбіо, Нікола та Джованні Пізано, а також Джуліано да Ріміні.

Бюст папи Боніфація VII роботи Арнольфо ді КамбіоFabbrica di San Pietro in Vaticano

Бюст папи Боніфація VII роботи Арнольфо ді Камбіо

Оригінал статті на Читомо: В Італії відкрили виставку до 700-річчя з дня смерті Данте

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні заснували премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса

Культурні діячі, журналісти, театрознавці та мистецькі оглядачі заснували Премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса, який пішов із життя рік тому.

Про ц

Оцифрували творчий архів Василя Стуса

26 тисяч сканів творчого архіву Василя Стуса оцифрували й описали. Про це повідомив на своєму сайті Стус.Центр.
Опрацювати матеріали вдалося за допомогою ґранту від SDK («Староміський Д

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"