В Італії відкрили виставку до 700-річчя з дня смерті Данте

В Італії відкрили виставку до 700-річчя з дня смерті Данте

В Італії відкрили виставку до 700-річчя з дня смерті Данте. Експозиція відкриється у Музеї мистецтва в Равенні, де минули його останні дні, та допоможе дослідити шлях поета у вигнанні.

Як повідомляє видання Artnet, виставка називається “Мистецтво під час вигнання”. На ній будуть представлені роботи художників, яких шанували за часів Данте, які він міг бачити під час своєї подорожі Італією.

Автор “Божественної комедії” був флорентійським урядовцем, коли у 1302 році потрапив у заслання. Політичні суперники наполягли на тому, щоб він залишив рідну Флоренцію.

Змушений блукати італійським півостровом, Данте пройшов крізь Рим, Верону та Болонью і врешті-решт оселився в місті Равенна, де помер від малярії у 1321 році. Це сталося усього за рік після того, як він завершив свій найвідоміший твір.

Museo d'Arte della città di Ravenn

Museo d’Arte della città di Ravenn

Твори мистецтва, які можна буде побачити на виставці, позичили найбільші музеї світу. Наприклад, Лувр та галерея Уфіцці, які надали роботи “Стигмати Святого Франциска” Маестро делла Кроче та “Поліптих з Бадії” Джотто ді Бондоне.

До експозиції потрапили твори Арнольфо ді Камбіо, Нікола та Джованні Пізано, а також Джуліано да Ріміні.

Бюст папи Боніфація VII роботи Арнольфо ді КамбіоFabbrica di San Pietro in Vaticano

Бюст папи Боніфація VII роботи Арнольфо ді Камбіо

Оригінал статті на Читомо: В Італії відкрили виставку до 700-річчя з дня смерті Данте

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Зустрілися два береги

Намагаюсь присвоїти статус “завершено” – нічого не виходить. Можна якось домовитись із адміністрацією, щоб це зробити?

Українські письменники візьмуть участь у Міжнародному фестивалі Аґнона

21-23 червня у Єрусалимі відбудеться Перший Міжнародний фестиваль, присвячений пам’яті Нобелівського лауреата Шмуеля Йосефа Аґнона. Програму фестивалю оприлюднили на сайті Book Forum.
Ф

У Польщі заснували Міжнародну премію за книжки на історичну тематику

У Польщі заснували Міжнародну премію імені Вітольда Пілецького. Заявки на її здобуття приймають до 27 червня, − про це повідомили на сайті Інституту Вітольда Пілецького.
Заснування щорі

Поетика падіння: куди зник герой коміксу «У м’яті»?

Борис Філоненко. Антон Рєзніков. Данил Штангеєв. У м’яті. – Київ: IST Publishing, 2020 – 64 с.
Якщо ви стежите за українським коміксовим ринком уже досить давно – маєте пам’ятати ті час

В Івано-Франківську відкрили виставку до 130-річчя Євгена Коновальця

14 червня, у день народження голови Проводу ОУН Євгена Коновальця, голова обласної ради Олександр Сич підписав розпорядження Про нагородження ювілейною відзнакою «130 років Євгену Коновальцю». Такі меда

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"