В Італії вийшла поетична збірка Анатолія Дністрового

В Італії вийшла поетична збірка Анатолія Дністрового

В італійському видавництві Macabor вийшла поетична збірка «Несподівано прийшла війна» (Inattesa e giunta la guerra) Анатолія Дністрового. Про це письменник повідомив у Facebook. 

До книжки увійшли вірші поета з різних років, а також поезії з останньої збірки «Чорна п’ятниця» (2022) та верлібри теперішнього воєнного часу. Переклав вірші Паоло Ґальвані.

 

«Мені запропонував італійський видавець опублікувати книжку, а перед тим він погодив проєкт із моїм давнім перекладачем Паоло Ґальвані. Видання цієї книжки зрештою було ініціативою Паоло. Ще в далекому 2008 році він перекладав твори багатьох сучасних українських поетів, серед яких був і я, і видав невелику антологію нашої поезії італійською «Made in Ukraine». Також Паоло багато перекладав українських класиків. Буквально перед війною я надіслав Паоло електронну версію моєї нової поетичної книжки «Чорна п’ятниця», яка його дуже зацікавила, а також нові вірші вже після 24 лютого вторгнення російської орди. Тому ця збірка італійською стала своєрідним вибраним із мого поетичного доробку», розповідає автор видання для Читомо. 

 

В оформленні збірки використали одну з картин письменника.

«Думаю, що будь-які твори, що пишуться в стані війни, мають особливу енергетику й тривогу, яка здатна навіть простим словам, образам чи фразам надавати особливого значення, продиктованого граничною ситуацією. Це справді поезія особливого стану людини, яка нині народжується в Україні. Ми читаємо твори багатьох наших поетів і поеток і відчуваємо, як вони нас буквально обпікають, як слова пульсують, ніби напружені судини. Це велика сила переконання, яке, можливо, йде попереду так званого раціонального сприймання. Це і є сила поезії, яку відчує читач, навіть за кордоном. Принаймні, мені так здається», додає про поезію Анатолій Дністровський. 

 

Нагадаємо, що раніше роман «Б-52» Анатолія Дністрового вийшов чеською мовою.

 

Як відомо, Анатолій Дністровий долучиться до проєкту ​​«Слова і кулі» / Words and Bullets, який реалізовують культурно-видавниче медіа «Читомо» та Український ПЕН за сприяння Національного фонду на підтримку демократії (NED).

 

Оригінал статті на Suspilne: В Італії вийшла поетична збірка Анатолія Дністрового

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Непристойна поведінка зі знижкою 25%

Вітаю, мої любі Натхненники!!!

Сьогодні діє знижка 25% на книгу

Художник, для якого закортить бути Музою.
Фарби, пристрасть…

«Непристойна поведінка».

Уривок:

— Ти ображаєшся за те, що я з тобою чесний?

Знижок багато не буває) Подарунки до свята!

Привіт, дівчатка!

В честь сьогоднішнього свята я приготувала для вас знижку. І не тільки я)) До вашої уваги ще книги колег, які сьогодні також мають знижку)) Приємного читання!

(картинки всі клікабельні)

Уляся Смольська

Закінчила “Мій драконе!”

Вітаю! Запрошую прочитати мою закінчену казку “Мій драконе” у збірці “Мій драконе! (збірка про кохання)”.

Щойно її закінчила. В цій збірці ще будуть нові твори. А поки що насолоджуйтеся історією кохання дівчини

У Криму окупаційна влада переслідує 11 кримських громадянських журналістів

11 громадянських журналістів, кримських татар, стали жертвами політичних переслідувань російською окупаційною владою. Про повідомив аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко.
«Це чергова хвиля

Рушді приходить до тями, проте його стан ще важкий

Британський письменник Салман Рушді приходить до тями після замаху на його життя. Про це повідомляє інформаційна аґенція Reuters із покликом на слова аґента письменника Ендрю Вайлі. 
Ру

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"