В Ірландії можна замовити українські книжки у будь-яку бібліотеку

В Ірландії можна замовити українські книжки у будь-яку бібліотеку

У будь-якій бібліотеці Ірландії можна замовити українські книжки. Про це повідомляє організація Ukrainian Action in Ireland у Facebook. 

«Оскільки в Ірландії можна замовляти книги з усіх бібліотек країни а не тільки своєї, ви можете позичити українську книжку, навіть якщо ви в іншому місті. Щоб зробити замовлення вам потрібно мати реєстрацію у будь-якій бібліотеці (мати library card)», пишуть в організації. 

 

Покрокова інструкція як замовити видання: 

  • Зайти на сайт бібліотеки wicklow.spydus.ie;
  • З правого боку вгорі обирати Advanced Search, у графі Language поставити Ukrainian, щоб побачити усі книжки українською (для зручності в графі Audience можна відфільтрувати дитячі  й дорослі книжки);
  • Далі натиснути синю кнопку Place Rservation і обирати доставку на бібліотеку у вашому місті, або прийти в найближчу бібліотеку, де адміністратор допоможе вам зробити замовлення через свій комп’ютер.

 

Повернути книжку ви зможете також через найближчу бібліотеку. 

Серед книжок можна замовити видання з українськими казками, двомовні книжки, сучасну українську та зарубіжну літератури та нон-фікшн. 

 

В організації пишуть, що книжки привезли волонтери Fundacja Folkowisko зі Львова до графства Віклов. 

 

Нагадаємо, що у межах проєкту «Книжки без кордонів» для українських дітей, які через російську агресію виїхали за кордон, надрукували й придбали понад 160 тисяч книжок.

 

Тим часр асоціація італійських видавців (AIE) та Федерація європейських видавців передали 5000 книжок українською мовою для дітей та підлітків-біженців з України.

 

Фото: Ukrainian Action in Ireland

Оригінал статті на Suspilne: В Ірландії можна замовити українські книжки у будь-яку бібліотеку

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Євген Нищук: На Шевченківський комітет тиснула команда одного з номінованих фільмів

За словами голови Шевченківського комітету Євгена Нищука, команда стрічки «Тарас. Повернення тиснула на членів Шевченківського комітету після того, коли не пройшла у наступний тур відбо

Лондонський ярмарок назвав лавреата-2024, що зробив визначний внесок у розвиток світового книговидання

Лондонський книжковий ярмарок нагородив Янга Сука Чі, голову Асоціації американських видавців (AAP), премією «За життєві досягнення». Про це Читомо повідомили представники ярмарку.
Нара

Не журися в Корениці!

Малі біженці від війни, які знайшли притулок у Хорватії, отримали в подарунок від автора веселі книжки

Діти скрізь залишаються дітьми. І в Хорватії також. Тому під час перерви гамір у тамтешній школі

Бізнес-література від українських авторів: що нового у сегменті?

За роки незалежності бізнес-література мала стабільну аудиторію в Україні, щоправда, це були виключно перекладні видання і майже повністю експортовані з росії книжки. Неодноразові диску

Книжку Станіслава Асєєва про російський коцтабір в Донецьку видадуть в Ефіопії

Книжку Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видадуть в Ефіопії амхарською мовою. Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі X.
Це буде 12 мова, на яку пер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"