В університеті Грінченка відрахували студентку за поширення антиукраїнської пропаганди

В університеті Грінченка відрахували студентку за поширення антиукраїнської пропаганди

У Київському університеті імені Бориса Грінченка відрахували студентку Інституту філології за підтримку та поширення антиукраїнської пропаганди. Про це повідомляє ректор університету Віктор Огнев’юк у Facebook. 

«Так будемо реагувати на будь-які антиукраїнські прояви здобувачів освіти і співробітників. Вчена рада Університету Грінченка на своєму засіданні 04 квітня 2022 року одноголосно підтримала наказ ректора», написав Віктор Огнев’юк.

 

У рішенні йдеться, що підтримка та поширення антиукраїнської пропаганди є невиконанням обов’язків, які покладають правила внутрішнього розпорядку університету, зокрема це не дотримання студенткою українського законодавства. 

 

Крім того, у наказі зазначається, що дані дії суперечать місії та візії університету. 

 

Такі випадки відрахування через антиукраїнські погляди вже були в Україні:  20 березня ректор Харківського політехнічного інституту Євген Сокіл підписав наказ про відрахування з університету студентки другого курсу вишу Аміни Бельгасем за антиукраїнські висловлювання. 

 

А раніше у Національному педагогічному університеті імені Драгоманова та Одеському національному університеті імені Мечникова звільнили викладачів: Євгенію Більченко й Дениса Ситника. 

 

Нагадаємо, в Україні законодавчо забороняють російську пропаганду й виправдання війни. Зокрема пресі, телебаченню та радіо забороняється виправдовувати, заперечувати збройну агресію російської федерації проти України у 2014 році. Також забороняється називати війну на сході «внутрішнім конфліктом» чи «громадянською війною».

Оригінал статті на Suspilne: В університеті Грінченка відрахували студентку за поширення антиукраїнської пропаганди

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Продовження попаданки!

Усім привіт! 

Оновлення книги Академія дружин драконів вже на сайті! 

 

                        Запрошую до прочитання 

поціновувачів фентезі,

Досьє на персонажа

Ім’я: Белла

Фамілія: Франкс

Рід: Франкс

Країна: Україна (перебування в цей момент)

Вік: 16

Ріст: 165 см

Характер: хитра; весела; вигадлива.

Родичі: Ян Косориконіг – зведений брат ; Ольга Косориконіг – опікун.

Сильні

Не варто проходити повз)

Ваша підтримка дуже важлива для мене)Підтримайте мене та цю книгу)І деякий подарунок для вас)

Няня по зальоту

Оце я потрапила! Так, саме такі думки завітали до мене в голову, коли я дізналася, що мені доведеться підміняти

Я теж хочу собі принца!

Привіт всім) Останнім часом мене тягне на історії про королівства)) Як тільки я дочитала до останньої випущеної глави книжку Юліанни “Та єдина, яку він шукав”, то одразу почала шерстити букнет на ще щось подібної тематики

Нова обкладинка та трішки перчику)

Слава Україні! 

Шановні читачі, хочу повідомити, що історія

“День студента”

отримала нову обкладинку! Ось так вона виглядає зараз)  

Також хочу поділитися враженнями про книгу, яку нещодавно почала

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"