В університеті Грінченка відрахували студентку за поширення антиукраїнської пропаганди
У Київському університеті імені Бориса Грінченка відрахували студентку Інституту філології за підтримку та поширення антиукраїнської пропаганди. Про це повідомляє ректор університету Віктор Огнев’юк у Facebook.
«Так будемо реагувати на будь-які антиукраїнські прояви здобувачів освіти і співробітників. Вчена рада Університету Грінченка на своєму засіданні 04 квітня 2022 року одноголосно підтримала наказ ректора», – написав Віктор Огнев’юк.
У рішенні йдеться, що підтримка та поширення антиукраїнської пропаганди є невиконанням обов’язків, які покладають правила внутрішнього розпорядку університету, зокрема це не дотримання студенткою українського законодавства.
Крім того, у наказі зазначається, що дані дії суперечать місії та візії університету.
Такі випадки відрахування через антиукраїнські погляди вже були в Україні: 20 березня ректор Харківського політехнічного інституту Євген Сокіл підписав наказ про відрахування з університету студентки другого курсу вишу Аміни Бельгасем за антиукраїнські висловлювання.
А раніше у Національному педагогічному університеті імені Драгоманова та Одеському національному університеті імені Мечникова звільнили викладачів: Євгенію Більченко й Дениса Ситника.
Нагадаємо, в Україні законодавчо забороняють російську пропаганду й виправдання війни. Зокрема пресі, телебаченню та радіо забороняється виправдовувати, заперечувати збройну агресію російської федерації проти України у 2014 році. Також забороняється називати війну на сході «внутрішнім конфліктом» чи «громадянською війною».
Оригінал статті на Suspilne: В університеті Грінченка відрахували студентку за поширення антиукраїнської пропаганди
Блог
Запрошуємо до написання нового роману-печворку «Врятувати Білобога» молодь до вісімнадцяти роківКолектив літературних рекордсменів України – 228 авторів першого роману-печворку «Босорка», організатор рекордів, винахідник жанру «Колективний літературний печворк», голова громадської організації «Коле
Проза Ґабора, Кононенко та Ілюхи — нові переклади за кордономРоман «Останнє бажання» Євгенії Кононенко вийшов друком у Єгипті, книжка «Чи ви любите?..» Василя Ґабора — у Болгарії, а збірку оповідань «Мої жінки» Юлії Ілюхи видали в Італії, Словачч
Зауваження про російську у книгарні Києва: що відбулося?У книгарні «Сенс» на Хрещатику виник конфлікт між відвідувачами через прохання розмовляти українською. Про це повідомила відвідувачка книгарні Катерина Косецька.
Гостя книгарні Косецька
З початку повномасштабного вторгнення російські війська пошкодили або зруйнували 1179 об’єктів культурної спадщини та 2109 об’єктів культурної інфраструктури, серед них 750 бібліотек. П
На Черкащині дозволили демонтувати пам’ятник ПушкінуМіністерство культури та стратегічних комунікацій видало розпорядження щодо чотирьох пам’яток у місті Кам’янка Черкаської області, які відтепер можна демонтувати.
Тепер можна знести пам
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.