В університеті Грінченка відрахували студентку за поширення антиукраїнської пропаганди

В університеті Грінченка відрахували студентку за поширення антиукраїнської пропаганди

У Київському університеті імені Бориса Грінченка відрахували студентку Інституту філології за підтримку та поширення антиукраїнської пропаганди. Про це повідомляє ректор університету Віктор Огнев’юк у Facebook. 

«Так будемо реагувати на будь-які антиукраїнські прояви здобувачів освіти і співробітників. Вчена рада Університету Грінченка на своєму засіданні 04 квітня 2022 року одноголосно підтримала наказ ректора», написав Віктор Огнев’юк.

 

У рішенні йдеться, що підтримка та поширення антиукраїнської пропаганди є невиконанням обов’язків, які покладають правила внутрішнього розпорядку університету, зокрема це не дотримання студенткою українського законодавства. 

 

Крім того, у наказі зазначається, що дані дії суперечать місії та візії університету. 

 

Такі випадки відрахування через антиукраїнські погляди вже були в Україні:  20 березня ректор Харківського політехнічного інституту Євген Сокіл підписав наказ про відрахування з університету студентки другого курсу вишу Аміни Бельгасем за антиукраїнські висловлювання. 

 

А раніше у Національному педагогічному університеті імені Драгоманова та Одеському національному університеті імені Мечникова звільнили викладачів: Євгенію Більченко й Дениса Ситника. 

 

Нагадаємо, в Україні законодавчо забороняють російську пропаганду й виправдання війни. Зокрема пресі, телебаченню та радіо забороняється виправдовувати, заперечувати збройну агресію російської федерації проти України у 2014 році. Також забороняється називати війну на сході «внутрішнім конфліктом» чи «громадянською війною».

Оригінал статті на Suspilne: В університеті Грінченка відрахували студентку за поширення антиукраїнської пропаганди

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні запровадили механізм добровільної відмови від вченого звання

У Кабінеті міністрів затвердили постанову, що визначає механізм добровільної відмови від вченого звання. Її оприлюднили на вебпорталі органів виконавчої влади України.
До затвердження р

У Словаччині поет скоїв напад на прем’єр-міністра країни Роберта Фіцо

Прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо поранили під час стрілянини перед Будинком культури у Гандлова, де проходило засідання уряду. Про це повідомив словацький новинний сайт Aktualit

Хто з українських письменників-класиків одягав вишиванки

Щороку в третій четвер травня українці святкують День вишиванки. Зараз вишита сорочка є невіддільним символом української ідентичності, котру українці одягають не лише на свята. Цікаво,

Із життя пішла канадська письменниця і нобелівська лавреатка Еліс Манро

У віці 92 років померла канадська письменниця, майстриня короткого оповідання, лавреатка Нобелівської премії з літератури-2013 Еліс Манро.
Еліс Манро народилася 10 липня 1939 року в Онт

Стало відомо, які книжки Україна представить на виставці у Польщі

Наприкінці травня в Палаці культури й науки у Варшаві відбудеться Міжнародний книжковий ярмарок, на якому Україна представить національний стенд і літературну програму. Про це повідомил

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"