В Україні створили NFT-ілюстрацію для подяки Ілону Маску

В Україні створили NFT-ілюстрацію для подяки Ілону Маску

Команда NFT-музею MetaHistory створила спеціальну NFT-ілюстрацію для подяки Ілону Маску. Про це повідомив очільник Міністерства цифрової трансформації Михайло Федоров у Telegram. 

Віртуальний експонат увійшов до окремої колекції The Hall, мета якої — подякувати публічним людям за їхню підтримку Україні.

 

«Ілон Маск із перших днів повномасштабного вторгнення рф максимально підтримує Україну. Окрім терміналів Starlink, які дуже важливі для тих регіонів, що залишилися без зв’язку, він передав сонячні панелі та системи збереження Tesla Powerwall», — написав Федоров. 

 

Завдяки продажу першої NFT-колекції команда NFT-музею зібрала 258 ETH або понад $720 тисяч. Усі кошти вже надіслали криптофонду Aid For Ukraine для допомоги Україні. 

 

Переглянути нову колекцію можна за посиланням.

MetaHistory — це платформа, створена Міністерством цифрової трансформації для розповіді про війну росії проти України через ілюстрації. Усі кошти з продажу музейної колекції надходять безпосередньо на офіційний криптогаманець Міністерства цифрової трансформації України в Ethereum-мережі. 

 

Нагадаємо, що ілюстратори та дизайнери мають можливість долучитися до «Meta History. Museum of War».

 

Крім того, Міністерство цифрової трансформації України спільно з Google проведе онлайн-тренінг для українських стартапів.

 

Як відомо, від початку повномасштабної російсько-української війни ІТ-армія України атакувала 660 російських онлайн-ресурсів.

Оригінал статті на Suspilne: В Україні створили NFT-ілюстрацію для подяки Ілону Маску

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"