В Україні створили NFT-ілюстрацію для подяки Ілону Маску

В Україні створили NFT-ілюстрацію для подяки Ілону Маску

Команда NFT-музею MetaHistory створила спеціальну NFT-ілюстрацію для подяки Ілону Маску. Про це повідомив очільник Міністерства цифрової трансформації Михайло Федоров у Telegram. 

Віртуальний експонат увійшов до окремої колекції The Hall, мета якої — подякувати публічним людям за їхню підтримку Україні.

 

«Ілон Маск із перших днів повномасштабного вторгнення рф максимально підтримує Україну. Окрім терміналів Starlink, які дуже важливі для тих регіонів, що залишилися без зв’язку, він передав сонячні панелі та системи збереження Tesla Powerwall», — написав Федоров. 

 

Завдяки продажу першої NFT-колекції команда NFT-музею зібрала 258 ETH або понад $720 тисяч. Усі кошти вже надіслали криптофонду Aid For Ukraine для допомоги Україні. 

 

Переглянути нову колекцію можна за посиланням.

MetaHistory — це платформа, створена Міністерством цифрової трансформації для розповіді про війну росії проти України через ілюстрації. Усі кошти з продажу музейної колекції надходять безпосередньо на офіційний криптогаманець Міністерства цифрової трансформації України в Ethereum-мережі. 

 

Нагадаємо, що ілюстратори та дизайнери мають можливість долучитися до «Meta History. Museum of War».

 

Крім того, Міністерство цифрової трансформації України спільно з Google проведе онлайн-тренінг для українських стартапів.

 

Як відомо, від початку повномасштабної російсько-української війни ІТ-армія України атакувала 660 російських онлайн-ресурсів.

Оригінал статті на Suspilne: В Україні створили NFT-ілюстрацію для подяки Ілону Маску

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Унаслідок ракетного обстрілу Харкова постраждали книгарня та склад видавництва

Внаслідок ранкового обстрілу Харкова 18 квітня 2025 року постраждали книгарня «КнигоЛенд» та склад видавництва «Віват». Про це повідомили директор мережі книгарень «КнигоЛенд» Ігор Зару

Українські наївні мозаїки: відшуковування «чипсів» власної пам’яті

Ім’я фотографа Євгена Нікіфорова стійко асоціюється з радянськими мозаїками. Раніше Читомо вже писало про його фотокнигу Decommunized: Ukrainian Soviet Mosaics, що вийшла у видавництві

Адміністрація Трампа закриває Центр протидії іноземній дезінформації

У США розформували відділ боротьби з іноземним інформаційним втручанням при Держдепартаменті — Центр глобальної взаємодії (Global Engagement Center, GEC). Про це повідомив держсекретар

Розпочато реєстрацію на Форум «Стратегія розвитку культури в Україні 2025–2030: ключові…

28 квітня у Києві відбудеться Форум «Стратегія розвитку культури в Україні 2025–2030: ключові кроки реалізації», під час якого обговорять ключові підходи до реалізації Стратегії розвитку культури на пері

Оголосили довгі списки премії імені вбитої мисткині Ніки Кожушко

Премія «Генерація Ніка», заснована у 2024 році в памʼять про художницю, поетку Вероніку Кожушко, оголосила довгі списки номінантів. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Харківського лі

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"