В Україні створили застосунок із віршами видатних українських поетів

В Україні створили застосунок із віршами видатних українських поетів

В Україні створили застосунок «Українські вірші» з творами 30 видатних українських поетів. Поезії можна читати й зберігати в будь-який час.

Про це пише Wonderzine Україна.

Автори наголошують, що «Українські вірші» не містить реклами та працює без інтернету, який знадобиться лише за першого запуску.

«Ми з Донбасу, з російськомовних сімей. У вільний час вирішили створити щось своє, не комерційне. Помітили, що в Google Play замало української. Крім того, після 2014 року створити щось суто українське відчувалося нам чимось внутрішньо дуже важливим», – поділилися розробники застосунку з Wonderzine Україна.

На платформі представлені вірші авторів: Сергій Жадан, Ірина Жиленко, Ліна Костенко, Дмитро Павличко, Василь Стус, Олена Теліга, Павло Тичина, Леся Українка, Тарас Шевченко й багато інших.

Колекція віршів постійно поповнюється. Наразі розробники працюють над додаванням творів сучасних авторів. Свої пропозиції щодо поповнень у застосунку можна надіслати на пошту holoso.team@gmail.com.

Застосунок «Українські вірші» доступний на Google Play.

kultura.rayon.in.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: В Україні створили застосунок із віршами видатних українських поетів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Запустили флешмоб «Електрохарчування»: що читають українці під час блекаутів

Українські користувачі соцмережі Х (твіттеру) відновили флешмоб «Електрохарчування», у межах якого люди діляться книжками, які читають під час знеструмлень світла. 
Флешмоб започаткувал

Переклад Майка Йогансена номінували на престижну польську премію

Переклад роману Майка Йогансена «Подорож ученого доктора Леонардо і його майбутньої коханки прекрасної Альчести у Слобожанську Швайцарію» номінували на літературну премію міста Ґдиня. П

House of Europe оголосив переможців сьомого конкурсу грантів на переклад

House of Europe визначив переможців сьомого конкурсу на отримання перекладацьких грантів. Про це йдеться на сторінці організації у фейсбуці.
Переклади на українську
Видавництво «Вавилон

«Це національна ганьба, що в Києві є музей Булгакова», — Віра…

Дослідниця літератури Віра Агеєва вважає, що в Києві не має бути музею Булгакова.

Про це вона сказала у інтерв’ю «Культурі на часі».

Агеєва пояснила, чому література 19 століття стає промовистою д

В Україні планують карати студентів за плагіат і ШІ в наукових роботах

Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроєкт №10392 про академічну доброчесність. Про це повідомили на сайті Верховної Ради.
Законопроєкт передбачає відповідальність за

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"