В Україні створили додаток для ефективної взаємодії між журналістами

Для журналістів Україні створили додаток Nibly задля пошуку партнерств. Про це повідомили на сайті Львівського медіафоруму, який і створив додаток.
Мета Nibly — спростити взаємодію між медіафахівцями з різних країн: потрібно переглянути профіль у застосунку та написати в чат. Створити акаунт у додатку можуть і компанії (редакції, агенції), і спеціалісти.
У застосунку можна знайти проєкти й вакансії для журналістів, редакторів, медіаменеджерів, перекладачів, фотографів, відеографів, PR, SMM тощо. Крім того, у ньому є профілі компаній та спеціалістів.
«Від 24 лютого наш робочий телефон не стихав: іноземні видання надсилали запити на коментарі, міжнародні журналісти просили знайти фіксера чи перекладача, допомогти відшукати героя. Львівський медіафорум не мав ресурсів, щоб розв’язати всі питання, оскільки ми зосередились на допомозі українським медіаспеціалістам. Водночас ми розуміли, що комунікація, співпраця та співтворення — надактуальні. Тому створили Nibly», — розповіла менеджерка проєкту Наталія Болібрух.
Nibly дає компаніям змогу створювати пропозиції роботи та обирати спеціалістів серед тих, хто на них відгукнувся, спеціалістам — створити профіль з посиланнями на портфоліо та переглянути пропозиції роботи в обраному регіоні. Окрім опису завдання, пропозиція містить умови оплати: грошова винагорода або pro bono.
Щоб відгукнутися на пропозицію, спеціаліст/спеціалістка вказує бажану суму та час виконання. Щойно компанія обирає виконавця/виконавицю — контактує з ним/нею в чаті щодо деталей. Обидві сторони можуть залишати верифіковані відгуки, які будуть відображені в профілі.
Крім того, у застосунку публікуватимуть гранти, українські й міжнародні освітні проєкти, програми обміну, резиденції та інші можливості для самовдосконалення.
Також є тексти й практичні поради від Львівського медіафоруму, що допомагають медіафахівцям у повсякденній роботі.
«Під час роботи ми сконцентрувалися на створенні зручного та інтуїтивного інтерфейсу, де є весь необхідний функціонал для пошуку роботи/виконавця і миттєвого спілкування. У дизайні ж ми керувалися основними принципами брендингу Медіафоруму — кольорова гама, лаконічна подача інформації та наочність», — розповіла команда Element Agency, розробники додатка.
Nibly доступний у країнах Європи, але команда авторів планує масштабувати його на весь світ. Додаток не працює та не працюватиме на території росії та білорусі.
Завантажити Nibly можна тут. Проєкт реалізували за підтримки ЄС за програмою House of Europe.
Нагадаємо, за допомоги Львівського медіафоруму у Львові відкриють медіахаб для журналістів. Раніше в Україні започаткували Фонд підтримки медіа.
Чільне зображення: lvivmediaforum
Оригінал статті на Suspilne: В Україні створили додаток для ефективної взаємодії між журналістами
Блог
З українських бібліотек списали понад 10 млн російськомовних книжокЗ українських публічних бібліотек до листопада 2022 року списали близько 19 млн примірників книг, із них понад 10 млн російською мовою. Про це 6 лютого повідомила пресслужба апарату Верховної Ради Украї
Оголосили програму стенда Книжкового Арсеналу на Вільнюському книжковому ярмаркуНа запрошення організаторів Вільнюського книжкового ярмарку міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» створив програму подій, яка представить у Вільнюсі українську літературну та культу
За кордоном діють понад 320 українських книжкових осередків після 24-го лютого — опитуванняЗа кордоном функціонує щонайменше 388 українських книжкових полиць, просторів, хабів, ініціатив, 85% з яких почали свою діяльність після ескалація російсько-української війни в лютому 2
Після 24 лютого за кордоном почали діяти понад 320 українських книжкових осередків — опитуванняЗа кордоном функціонує щонайменше 388 українських книжкових полиць, просторів, хабів, ініціатив, 85% з яких почали свою діяльність після ескалація російсько-української війни в лютому 2
На українських полицях за кордоном є майже 25 тисяч книжок — опитування77 українських книжкових полиць, просторів і хабів за кордоном мають 24 287 примірників книжок. Про це свідчить дослідження Читомо в межах проєкту Ukrainian Bookshelves Worldwide.
Найбі
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.