В Україні створили додаток для ефективної взаємодії між журналістами

В Україні створили додаток для ефективної взаємодії між журналістами

Для журналістів Україні створили додаток Nibly задля пошуку партнерств. Про це повідомили на сайті Львівського медіафоруму, який і створив додаток.

Мета Nibly — спростити взаємодію між медіафахівцями з різних країн: потрібно переглянути профіль у застосунку та написати в чат. Створити акаунт у додатку можуть і компанії (редакції, агенції), і спеціалісти. 

 

У застосунку можна знайти проєкти й вакансії для журналістів, редакторів, медіаменеджерів, перекладачів, фотографів, відеографів, PR, SMM тощо. Крім того, у ньому є профілі компаній та спеціалістів. 

 

«Від 24 лютого наш робочий телефон не стихав: іноземні видання надсилали запити на коментарі, міжнародні журналісти просили знайти фіксера чи перекладача, допомогти відшукати героя. Львівський медіафорум не мав ресурсів, щоб розв’язати всі питання, оскільки ми зосередились на допомозі українським медіаспеціалістам. Водночас ми розуміли, що комунікація, співпраця та співтворення — надактуальні. Тому створили Nibly», — розповіла менеджерка проєкту Наталія Болібрух. 

 

Nibly дає компаніям змогу створювати пропозиції роботи та обирати спеціалістів серед тих, хто на них відгукнувся, спеціалістам — створити профіль з посиланнями на портфоліо та переглянути пропозиції роботи в обраному регіоні. Окрім опису завдання, пропозиція містить умови оплати: грошова винагорода або pro bono. 

 

Щоб відгукнутися на пропозицію, спеціаліст/спеціалістка вказує бажану суму та час виконання. Щойно компанія обирає виконавця/виконавицю — контактує з ним/нею в чаті щодо деталей. Обидві сторони можуть залишати верифіковані відгуки, які будуть відображені в профілі. 

 

Крім того, у застосунку публікуватимуть гранти, українські й міжнародні освітні проєкти, програми обміну, резиденції та інші можливості для самовдосконалення. 

 

Також є тексти й практичні поради від Львівського медіафоруму, що допомагають медіафахівцям у повсякденній роботі.

 

«Під час роботи ми сконцентрувалися на створенні зручного та інтуїтивного інтерфейсу, де є весь необхідний функціонал для пошуку роботи/виконавця і миттєвого спілкування. У дизайні ж ми керувалися основними принципами брендингу Медіафоруму — кольорова гама, лаконічна подача інформації та наочність», — розповіла команда Element Agency, розробники додатка. 

 

Nibly доступний у країнах Європи, але команда авторів планує масштабувати його на весь світ. Додаток не працює та не працюватиме на території росії та білорусі.

 

Завантажити Nibly можна тут. Проєкт реалізували за підтримки ЄС за програмою House of Europe.

 

Нагадаємо, за допомоги Львівського медіафоруму у Львові відкриють медіахаб для журналістів. Раніше в Україні започаткували Фонд підтримки медіа.

 

Чільне зображення: lvivmediaforum

Оригінал статті на Suspilne: В Україні створили додаток для ефективної взаємодії між журналістами

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Поезія Мусаковської і Андруховича — нові переклади за кордоном

У США вийшли поетичні збірки Set change («Зміна декорацій») Юрія Андруховича та The God of Freedom («Бог свободи») Юлії Мусаковської. 
Поетична збірка Юрія Андруховича вийшла в американ

У Львові одну з вулиць перейменували на честь Ірини Фаріон

У Львові вулицю Технічну перейменували на честь Ірини Фаріон — мовознавиці, громадської діячки та колишньої депутатки, вбитої у липні 2024 року. Рішення про це ухвалили на засіданні Льв

Переклади осені: іспанська фантастика, американський роман і політична сатира зі Шрі-Ланки

Цієї осені ледь не кожне українське видавництво стикнулося із затримками з друком. Втім, це не завадило порадувати читачів новинками, адже ідеальний сезон для проведення часу із книжкою

Російську літературу переробляють на туалетний папір на Волині

У Ковелі збирають російську літературу для подальшого перероблювання. Ініціаторами стали місцеві волонтери громадської організації UA Resistance Foundation.
Зібрані книжки активісти від

Лавреат Гонкурівської премії Камель Дауд опинився в центрі судового скандалу

Камеля Дауда, цьогорічного лауреата Гонкурівської премії, звинуватили у використанні реальної історії життя пацієнтки його дружини як основи для роману «Гурії».
Роман розповідає історію

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"