В Україні працює платформа з протидії російській пропаганді
Мінкульт у співпраці з українськими креативниками запустили платформу інформаційних військ ₩AW: War Against War («війна проти війни»). Про це йдеться на сторінці міністерства у фейсбуці.
Команда журналістів, режисерів та піарників займатиметься створенням відеоконтенту і текстів різними мовами, що розраховані на українську та іноземну авдиторію.
Стежити за платформою ₩AW можна у соцмережах: інстаграмі, телеграмі і ютубі.
«Українці спостерігають шалену кількість інформації, яку генерують та створюють волонтери з різних сфер. І це надзвичайно важливо, адже всі вони посилюють інформаційний спротив нашої країни та показують правду всьому світу. Сьогодні будь-який ролик або фото — це не просто контент. Це підняття бойового духу та доказова база проти злочинних дій російської федерації щодо України. І ми маємо збільшувати їхню кількість аби не залишити ворогу жодного шансу на пропагандистську брехню», — сказав міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.
Творці платформи закликають українців і, зокрема, представників медіаспільнот брати участь в інформаційній підтримці і поширювати контент, створений інформаційними військами.
«₩AW: War Against War створює відеоконтент — і якщо є можливість розповсюджувати його на своїх ресурсах, це дуже допоможе в поширенні правди. Зокрема, про те, як жорстоко веде війну росія проти України та мирного населення наших міст», — сказано у заяві.
Варто також зазначити, що Український інститут, який представляє українську культуру за кордоном, створив короткий гайд, що пояснює, як правильно говорити про війну в Україні. У ньому, зокрема, радять називати війну «війною», замість евфемізмів на кшталт «українського конфлікту».
Нагадаємо, що раніше команда УКУ створила сайт «Post To Stop War In Ukraine», що містить меседжі різними мовами світу для іноземців про війну в Україні.
Оригінал статті на Suspilne: В Україні працює платформа з протидії російській пропаганді
Блог
ЗБІР КОШТІВ НА РЕМОНТ І РЕКОНСТРУКЦІЮ БУДИНКУ ПИСЬМЕННИКІВ УКРАЇНИЯк відомо, 1 січня рашистські агресори обстріляли центр Києва.
Будинок письменників України – унікальна пам’ятка історії, мистецтва та архітектури (побудовний 1879 року) – зазнав значних пошкоджень внас
Фестиваль «Книжкова країна» відбудеться з 24 по 27 квітня 2025 року на ВДНГ у Києві. Про це Читомо повідомили організатори фестивалю.
За словами організаторів, цього року подія передбач
Болонський ярмарок дитячої літератури отримав нагороду почесного гостя за глобальну промоцію грамотності у межах Міжнародного книжкового ярмарку в Ченнаї (CIBF), Індія. Про це повідомля
Короткі списки «Книжка року-2024»: відомі претенденти ще у двох номінаціяхВсеукраїнський рейтинг «Книжка року-2024» оголосив короткі списки у двох номінаціях: «Софія» та «Красне письменство». Про це повідомили на сайті конкурсу.
Номінація «Софія»
Сучасна у
У Київській публічній бібліотеці імені Самеда Вургуна відкрили книгозбірню, присвячену творчій спадщині видатного українського поета, перекладача та майстра паліндромів Миколи Мірошниче
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.