В Україні зросла частка книжок, надрукованих малими накладами, на понад 10%
У 2022 році 6053 книжки (або 62,46% від загальної кількості) були надруковані накладом меншим, ніж 500 примірників поряд з 51% у 2021 році. Про це повідомили на сайті Книжкової палати України.
Окрім того, у березні 2023 року в Україні надрукували 2105 книжок і брошур, 207 журналів та 399 газет. Станом на 13 квітня 2023 року в Україні видали 1853 книжки державною мовою.
Нагадаємо, за рік кількість виданих в Україні книжок зменшилася вдвічі. За даними УІК, 74% українських видавців можуть повноцінно займатися своєю діяльністю в умовах воєнного стану.
Оригінал статті на Suspilne: В Україні зросла частка книжок, надрукованих малими накладами, на понад 10%
Блог
Україна та Чехія запускають проєкт з оцифрування пам’яток культуриМіністерство культури та стратегічних комунікацій України і Міністерство культури Чехії навесні 2025 року розпочинають дворічний проєкт, спрямований на збереження пам’яток культурної спадщини України шля
Директорка УІК: Через скорочення бюджету сертифікати на книжки отримають не всі 18-літні українціДержавну допомогу для 18-річних громадян України на придбання книжок зможуть отримати не всі українці, що досягли повноліття, через відсутність коштів у бюджеті. Про це в авторській кол
У Литві видали книжку Андрія Любки «Щось зі мною не так»Книжка Андрія Любки «Щось зі мною не так» вийшла у Литві. Про це письменник повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
Це вже друга книжка Любки, перекладена литовською мовою: роману «Карбід»
Державну наукову установу «Книжкова палата України імені Івана Федорова» продовжуватиме очолювати виконувач обов’язків директора Микола Сенченко, оскільки вибори на посаду директора не
Пропаганда чи підтримка? Нова книга Ендрю Петтіґрі про читання в час війниЕндрю Петтіґрі — британський історик та експерт із європейської Реформації, доктор філософії, професор сучасної історії в Університеті Сент-Ендрюса.
Його «Книга на війні. Бібліотеки й ч
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.