В Україні знову продають шрифти, щоб допомогти парамедикам

В Україні знову продають шрифти, щоб допомогти парамедикам

В Україні за допомогою шрифту ZionTrain Slab Pro збирають гроші на потреби волонтерського медичного батальйону «Госпітальєри». Про це український дизайнер Андрій Шевченко, автор шрифту, повідомив на фейсбук-сторінці.

 

Спочатку ZionTrain створювали як навігаційний шрифт для проєкту айдентики Харкова, навігаційних систем харківського метро та аеропорту. «Це парна ґарнітура до ЗайонТрейну (інспірованого колись прекрасним Харковом і намальованого з прицілом на навіґаційний і міський шрифт), але з асиметричними засічками, в тих же пʼяти насиченостях від Light до Heavy, з курсивами й капітелями, з підтримкою кирилиці, латинки й гречки», — зазначив Шевченко.

 

Наразі шрифт оснащений слов’янською кирилицею та однотонним грецьким шрифтом і має спеціальні грані трафаретів, спеціально призначені для малобюджетних навігацій.

 

 

Узяти участь в зборі можна за посиланням до 30 вересня. Мінімальний внесок — ₴750. Найщедріший благодійник/благодійниця отримає ліцензію на ZionTrain Slab Pro. 1 жовтня учасники акції отримають шрифт поштою.

 

Підтримати медбат «Госпітальєри» безпосередньо.

 

Як повідомлялося, раніше Андрій Шевченко створив шрифт під назвою Mavka Font, кошти за використання йдуть українським парамедикам. 2016 року він розробив шрифтову айдентику Маріуполя.

 

 

Зображення: Facebook та Behance Андрія Шевченка

Оригінал статті на Suspilne: В Україні знову продають шрифти, щоб допомогти парамедикам

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"