В Україні знову продають шрифти, щоб допомогти парамедикам

В Україні знову продають шрифти, щоб допомогти парамедикам

В Україні за допомогою шрифту ZionTrain Slab Pro збирають гроші на потреби волонтерського медичного батальйону «Госпітальєри». Про це український дизайнер Андрій Шевченко, автор шрифту, повідомив на фейсбук-сторінці.

 

Спочатку ZionTrain створювали як навігаційний шрифт для проєкту айдентики Харкова, навігаційних систем харківського метро та аеропорту. «Це парна ґарнітура до ЗайонТрейну (інспірованого колись прекрасним Харковом і намальованого з прицілом на навіґаційний і міський шрифт), але з асиметричними засічками, в тих же пʼяти насиченостях від Light до Heavy, з курсивами й капітелями, з підтримкою кирилиці, латинки й гречки», — зазначив Шевченко.

 

Наразі шрифт оснащений слов’янською кирилицею та однотонним грецьким шрифтом і має спеціальні грані трафаретів, спеціально призначені для малобюджетних навігацій.

 

 

Узяти участь в зборі можна за посиланням до 30 вересня. Мінімальний внесок — ₴750. Найщедріший благодійник/благодійниця отримає ліцензію на ZionTrain Slab Pro. 1 жовтня учасники акції отримають шрифт поштою.

 

Підтримати медбат «Госпітальєри» безпосередньо.

 

Як повідомлялося, раніше Андрій Шевченко створив шрифт під назвою Mavka Font, кошти за використання йдуть українським парамедикам. 2016 року він розробив шрифтову айдентику Маріуполя.

 

 

Зображення: Facebook та Behance Андрія Шевченка

Оригінал статті на Suspilne: В Україні знову продають шрифти, щоб допомогти парамедикам

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Українські журналісти збирають кошти на книгу про Голодомор

Редакторська група українського суспільно-історичного онлайнового ресурсу «Історична правда» оголосила про збір коштів для перекладу та видання книжки Александра ​​Вінербергера про Голо

Ткаченко: «Порушуємо питання про арешт музейних колекцій рф, які перебувають за…

Україна порушує на міжнародному рівні питання про арешт музейних колекцій рф, які перебувають за кордоном, та про запровадження санкцій проти російських культурних діячів.

Про це сказав міністр культ

Від книжок-картинок до казок про світло: найпомітніші дитліт листопада

Патріотичні книжки-картинки, які можна дарувати іноземцям, шалені пригоди й свіженький детектив для середнього шкільного віку — у нашому огляді книжкових новинок для дітей.
Киці-мандрів

Роман Асєєва про «Ізоляцію» видадуть у Польщі

Роман Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видали польською. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва Wydawnictwo KEW.
Польське видання матиме назву «Сві

Євросоюз підтримає переклади художньої літератури українською мовою

Програма Європейського Союзу «Креативна Європа» оголошує грантовий конкурс «Поширення європейських художніх робіт 2023». Про це повідомило українське бюро організації на своїй офіційній

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"