В Україні знову продають шрифти, щоб допомогти парамедикам

В Україні знову продають шрифти, щоб допомогти парамедикам

В Україні за допомогою шрифту ZionTrain Slab Pro збирають гроші на потреби волонтерського медичного батальйону «Госпітальєри». Про це український дизайнер Андрій Шевченко, автор шрифту, повідомив на фейсбук-сторінці.

 

Спочатку ZionTrain створювали як навігаційний шрифт для проєкту айдентики Харкова, навігаційних систем харківського метро та аеропорту. «Це парна ґарнітура до ЗайонТрейну (інспірованого колись прекрасним Харковом і намальованого з прицілом на навіґаційний і міський шрифт), але з асиметричними засічками, в тих же пʼяти насиченостях від Light до Heavy, з курсивами й капітелями, з підтримкою кирилиці, латинки й гречки», — зазначив Шевченко.

 

Наразі шрифт оснащений слов’янською кирилицею та однотонним грецьким шрифтом і має спеціальні грані трафаретів, спеціально призначені для малобюджетних навігацій.

 

 

Узяти участь в зборі можна за посиланням до 30 вересня. Мінімальний внесок — ₴750. Найщедріший благодійник/благодійниця отримає ліцензію на ZionTrain Slab Pro. 1 жовтня учасники акції отримають шрифт поштою.

 

Підтримати медбат «Госпітальєри» безпосередньо.

 

Як повідомлялося, раніше Андрій Шевченко створив шрифт під назвою Mavka Font, кошти за використання йдуть українським парамедикам. 2016 року він розробив шрифтову айдентику Маріуполя.

 

 

Зображення: Facebook та Behance Андрія Шевченка

Оригінал статті на Suspilne: В Україні знову продають шрифти, щоб допомогти парамедикам

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

50 типових помилок в українській мові від Ірини Фаріон

19 липня у Львові вбили українську мовознавицю, професорку, блогерку Ірину Фаріон. Попри її різкі висловлювання щодо русифікованих імен, російськомовних військових та іншого, ми перекон

Як відомі українці відреагували на вбивство Ірини Фаріон

19 липня у Львові вбили українську мовознавицю, професорку, блогерку Ірину Фаріон. Чимало відомих українців висловилися щодо вбивства мовознавиці, тож ми зібрали їхні дописи.
Ярина Чорн

Фестиваль «Книжкова країна» заснував премію для букблогерів

Фестиваль «Книжкова країна» заснував премію для книжкових блогерів. Про це повідомили на фейсбук-сторінці фестивалю.
Наразі премія шукає членів журі серед букблогерів. Свої пропозиції м

У Чернівцях планують перейменувати понад 60 вулиць

У міській раді Чернівців хочуть перейменувати ще понад 60 вулиць та провулків та 4 вулиці у Коровії. Про це повідомляє Чернівецька міська рада.
У місті планують перейменувати:

Архангел

Син загинув на війні. Горе та гордість у книжці «Лемберґ: мамцю, ну не плач»

За десять років війни, що її затіяли московити в Україні, загинули десятки тисяч наших громадян. Пам’ять про більшість із них живе в серцях рідних, друзів, знайомих. Портрети багатьох і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"