В Україні заснували нове видавництво «Біла Сова»

В Україні заснували нове видавництво «Біла Сова»

У київському видавництві «Біла Сова» («Белая Сова») виходитимуть книжки для дорослих і дітей з використанням інтерактивних доповнень. Про це Читомо повідомили засновники видавництва.

Тематичний фокус видавництва «Біла Сова» («Белая Сова») – казки, як дитячі, так і класичні. Наразі книжки створюють для дитячої авдиторії, надалі планують також працювати з матеріалами для підлітків.

Видавці використовують анімацію та доповнену реальність у кожній книжці. У «Білій Сові» переконані, що книжки з «живими» ілюстраціями стають ближчими нинішньому поколінню дітей.«Ми прагнемо, щоб сучасні діти, звиклі до технологізації світу, сприймали час із книжкою, як захопливу подорож. Щоб вони могли погратися із персонажами, зазирнути у світ казки і відчути себе її частиною. Ми хочемо створити конкуренцію усім іншим каналам розваг, до яких мають доступ діти. Показати, що читання —  це не нудний процес, а захоплива мандрівка», — пояснює маркетологиня видавництва «Біла Сова» Марина Яцкевич.

 

 

Наразі у «Білій Сові» вийшли казки Ганса Крістіана Андерсена «Дюймовочка» та «Попелюшка», а також книжка української художниці Крістіни Нгуєн «Історії про Пандімуна». Ілюстрації до цих книжок створила художниця Галя Зінько, яка працює у жанрі магічного реалізму.

 

У видавництві констатують, що використання анімації та доповненої реальності наразі не поширене в Україні, це пов’язано із високою собівартістю книжок. Адже використання VR і AR-технології у книжках потребує значних фінансових вкладень, які не вдасться повернути швидко. 

 

«Ми розуміємо, що це довготривала інвестиція. Проте прагнемо відкрити для сучасних читачів незнані сторони книжки, зробити її цікавішою та ціннішою. Ми переконані, що інтерактивна книга здатна урізноманітнити дозвілля усієї сім’ї, зближувати різні покоління. Уже зараз отримуємо відгуки, що бабусі, дідусі та батьки із задоволенням читають наші новинки разом з дітьми й залюбки відкривають для себе можливості анімації й доповненої реальності», — додає Марина Яцкевич.

 

Щоб оживити малюнки, читачам достатньо скористатися спеціальним ефектом на Instagram-сторінці видавництва.

  

Видавництво використовує нові підходи для здешевлення книжок і збереження достатнього рівня дохідності.

 

«У ціну видання не закладена вартість витрат на анімацію і доповнену реальність. Це було наше свідоме рішення при виданні перших двох книжок, але постійно робити так ми не в змозі. Тому до видання третьої книги — «Попелюшки» — ми залучили рекламодавців. Наприклад, у казці згадуватимуть українські бренди взуття і парфумів. Це товари, які логічно можна ввести у цю історію. Якщо така схема стане вдалою, її доцільно використовувати постійно. Адже ми за те, щоб шукати нестандартні рішення й інвестиції, але не йти на компроміси стосовно якості продукту», — розповіла Марина Яцкевич.


Книжки «Дюймовочка», «Історії про Пандімуна» уже доступні в онлайн-магазині Yakaboo та стали хітами продажів. Також зі знижкою вже можна передзамовити книжки «Попелюшка», «Снігова Королева» і «Лускунчик».

 

Нагадаємо, цьогоріч в Україні заснували дитяче видавництво «Блим-Блим».

 

Оригінал статті на Suspilne: В Україні заснували нове видавництво «Біла Сова»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Премія «Своя полиця» оголосила переможців

Книжкова премія для сучасної жанрової української літератури «Своя полиця» оголосила переможців у сімох номінаціях. Про це Читомо повідомили у мережі «Книгарня «Є», що організовує премі

«Видала громада»: Заснували платформу для друку книжок авторів-початківців

В Україні створили краудфандингову платформу, що дозволятиме авторам-початківцям друкувати дебютні книжки коштом благодійників. Про це засновники проєкту «Видала громада» повідомили в і

Оголосили номінанток премії Women in Arts-2024

Оголосили фіналісток премії Women in Arts у семи номінаціях. Про це повідомили на сайті премії.
У 2024 на здобуття премії в категорії «Література» номінували:
 

поетку, морську піхотин

Кейс BookChef: Vivat, Yakaboo не продають книжки, а КСД і «Книгарня «Є» повернули їх в асортимент

Після оприлюднення розслідування про зв’язки низки українських книжкових бізнесів з росією українські книжкові мережі відмовилися розповсюджувати книжки видавництва BookChef. Нещодавно

Місто індустріальних монументів, людей і моря – яким був Маріуполь до окупації

До другої річниці блокади Маріуполя Вано Крюґер пригадує яким було це місто до початку повномасштабного вторгнення – під час проведення «StartUp Гогольfest». Перша версія цього есею бул

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"